Sur Yapı’dan ‘‘Nesiller Boyu Yatırım’’ Kampanyası

23.03.2018


SurYapı’dan peşin fiyatına vadeli satışlar başladı!


SurYapı’dan ‘‘Nesiller Boyu Yatırım’’ Kampanyası

Sektörde öncü projelereimza atan Sur Yapı, İstanbul ve Bursa’nın Premiumlokasyonlarında ev almak isteyenlere 2018’in büyük fırsatkampanyasını başlattı. İstanbul’un 9 ilçesindeki ve Bursa’dayer alan 12 projeyi kapsayan Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası ilepeşin fiyatına vadeli satış imkanı sunuluyor. Sur Yapı konutkampanyasıKoşuyolu’ndaExcellence, Topkapı’da Topkapı Evleri, Kağıthane’de TempoCity, Maltepe’de Yeşilmavi, Ümraniye’de Şehir Konakları,Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Ispartakule’de Bahçeyaka,Bahçekent’te Semt Bahçekent, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evlerive İlkbahar, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Marka Rezidansprojelerini kapsıyor.

SurYapı İstanbul’un seçkin semtleri Koşuyolu, Topkapı, Kağıthane,Maltepe, Ümraniye, Sancaktepe,  Ispartakule, Bahçekent,Sultanbeyli ve Bursa Nilüfer’de bulunan konut projelerinde geçerliolmak üzere Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası başlattı. Peşinfiyatına vadeli satış fırsatının sunulduğu kampanya 30 Nisan2018 tarihine kadar geçerli olacak.


Peşinfiyatına vadeli satış

SurYapı bu kampanya ile sektörde bir ilke imza atarak peşin fiyatınavadeli satışları başlattı. Kampanya kapsamında % 35 peşinatalınıyor. Altıncı ay da % 15, 12, 24 ve 36’ıncı aylarda % 7vade farksız Sur Yapı bünyesinde ödeme alınıyor. Kalan tutarıise Sur Yapı bünyesinde 48 sabit vade farksız taksite bölünüyor.


214.000TL’den başlayan fiyatlar

NesillerBoyu Yatırım Kampanyası Koşuyolu’nda Excellence, Topkapı’daTopkapı Evleri, Kağıthane’de Tempo City, Maltepe’de Yeşilmavi,Ümraniye’de Şehir Konakları, Sancaktepe’de Lavender ve Muhit,Ispartakule’de Bahçeyaka, Bahçekent’te Semt Bahçekent,Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Bursa Nilüfer’deMarka Rezidans projelerini kapsıyor. Kampanya kapsamında fiyatlar214.000 TL’den başlıyor. Bulunduğu lokasyona göre fiyatlardeğişiklik gösteriyor.


Maliyetleryansımadan alan kazançlı çıkar

SurYapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, inşaat maliyetlerihenüz fiyatlara yansımamışken Nesiller Boyu Yatırım Kampanyasıile konut almak isteyenlere cazip fırsatlar sunduklarınıbelirterek, “Maliyetlerde ortalama yüzde 22’lik bir artışyaşandı. Ancak sektör henüz bunu satış fiyatlarınayansıtamadı. Bu kampanyayı düzenleyerek konut almak için enuygun zamandan konut alıcılarının yararlanmasını istedik”dedi.


Baharlabirlikte piyasalar canlanacak

Elmasşöyle devam etti; “2018’in ilk kampanyasını baharın güzelgünleriyle birlikte başlatmak istedik. Her yıl bu dönemlerdoğayla birlikte piyasaların da alışverişin de canlanmasınaşahit oluruz. Bu canlılık dönemini baştan yakalayanlar hepavantajlı çıkmıştır. Çünkü canlılığın zirve

yaptığıaylara ulaştığımızda fiyatların da yukarı hareket etmecesareti bulur. Bu nedenle Sur Yapı olarak biz ilk olmak veavantajlarımızdan konut alıcılarını yararlandırmak istedik. Bukapsamda da konut alıcıları için seçkin lokasyonlarda peşinfiyatına vadeli konut satın alma imkanı sunan ‘‘Nesiller BoyuYatırım’’ kampanyamızı başlattık. Gayrimenkul doğrulokasyonda, doğru fiyatla ve vade fırsatı ile alındığındasadece bugün için değil, nesiller boyu yatırım değeri taşır.Bu düşünceden hareketle tamamen Sur Yapı bünyesinde ödemelerdenoluşan pozitif bir kampanya başlattık. Örneğin Semt Bahçekentprojemizde 214 bin TL’lik bir konut için 75 bin TL peşinatalınıyor. 6. ay da 32 bin TL, 12, 24 ve 36’ıncı aylarda 15 binTL vade farksız ödeme alınıyor. Kalan tutar ise yine Sur Yapıbünyesinde vade farksız 48 ay sabit 1.295 TL tutarında taksitlerleödenebilecek.


KAMPANYAKAPSAMINDA YER ALAN PROJELER


EXCELLENCEKOŞUYOLU:

856bin TL’den başlayan fiyatlar;

ExcellenceKoşuyolu, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleriyle Koşuyolu’ndainşa ediliyor. Tarihi Yarımada, Adalar, Kız Kulesi ve 15 TemmuzŞehitler Köprüsü manzarasıyla ön plana çıkan proje, konseptkafeleri ve doğal parklarıyla modern bir mahalle yaşantısısunuyor. Avrasya Tüneli çıkışın hemen yanında bulunan proje,Metro, Marmaray, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih SultanMehmet Köprüsü bağlantı yoluna ve E-5’e yakınlığıyla kolayulaşım imkanı sağlıyor.


TOPKAPIEVLERİ:

435bin TL’den başlayan fiyatlar;

İstanbul’untarihi merkezlerinden biri olan Topkapı’da yükselen proje 3 ile11 kat arasında değişen 8 bloktan oluşuyor. Proje, 49 ile 456metrekare aralığında 56 farklı daire tipi ile oturumcusuna veyatırımcısına alternatif sunuyor.Projede bulunan 29 ticarialanın büyüklüğü ise 38 ile 760 metrekare arasında değişiklikgösteriyor. Topkapı Evleri, E5 otoyoluna ve Atatürk Havaalanı’nayakın konumda bulunuyor. Topkapı’nın canlı bölgesi FazılpaşaCaddesi’nde yer alan proje, Metrobüs, Marmaray ve Davutpaşa Metroistasyonuna yakınlığıyla kolay ulaşım imkanı sağlıyor.


TEMPOCİTY:

562bin TL’den başlayan fiyatlar;

61ve 193 m² arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daireleriyle TempoCity, İstanbul’un merkezinde, AVM'ler, restoranlar ve işmerkezleriyle çevrili Maslak’ın yanı başındaki konumuyla öneçıkıyor.


AvrupaYakası’nın en merkezi yeri Kağıthane’de yükselen Tempo City,Levent ve Mecidiyeköy’e sadece 5 dakika mesafede yer alıyor. Hizmete girmesi planlanan Mecidiyeköy-Mahmutbey arasını 20dakikaya düşürecek yeni metro hattının Cendere İstasyonu’nayakın konumu ve komşusu Sur Yapı Axis Kağıthane AlışverişMerkezi ile hayatın temposunu yakalama imkanı sunuyor.


YEŞİLMAVİ:

392bin TL’den başlayan fiyatlar;

SurYapı Yeşilmavi Maltepe’nin sahip olduğu Marmara Denizi ve adalarmanzarasının yanı sıra, İstanbul’un merkezinde doyasıya ormanhavası alma imkanı da sağlıyor. 19 katlı 4 bloğun yer aldığıprojede 63 metrekare ile 527 metrekare arasında değişen 15 farklıdaire tipi bulunuyor. Dubleks ve geniş teraslı dairelerin ön planaçıktığı Yeşilmavi, sahil yoluna, Bostancı- Adalar iskelesine10 dakika ve Bağdat Caddesi’ne 5 dakika mesafede yer alıyor.Yeşilmavi, kolay ulaşım yönüyle büyük avantajlar sağlıyor.Site içi sosyal yaşamı destekleyen açık ve kapalı sosyalalanlarda, yarı olimpik açık yüzme havuzu ve açık çocukhavuzu, 2 adet kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı sporalanları, çocuk oyun alanları, trekking yolu, dinlenme locaları,fitness alanı ve hobi odası yer alıyor. Ayrıca projede yatılımisafirlerin ağırlanabileceği konuk evleri ile destek birimler debulunuyor.


ŞEHİRKONAKLARI:

400bin TL’den başlayan peşin fiyatlar;

ŞehirKonakları 200 milyon TL yatırım değeriyle 13 dönüm araziüzerine Ümraniye’de inşa ediliyor. Şehir Konakları, önemlianayollar ve bağlantı yolları üzerinden İstanbul’un dört biryanına hızlı şekilde ulaşım imkậnı sunan, merkezi birkonumda yer alıyor. Şehir Konakları konut projesi,Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı üzerindeki istasyona yalnızca 600metre uzaklıkta yer alıyor. Metrobüs ve otobüs hatlarıylakesişen bu istasyon, Marmaray bağlantısıyla da projeyi topluulaşımın merkezine taşıyor.


MUHİT:

375bin TL’den başlayan peşin fiyatlar;

7bloktan oluşan projede 68 ila 486 metrekare aralığında 32 farklıdaire tipi ile hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap ediyor.Modern hayatın tüm gereksinimlerini barındıran ve yenilikçiyatay mimarisiyle dikkat çeken projede ayrıca günlük ihtiyaçlarınkarşılanabileceği 98 ila 367 metrekare arasında değişen 12ticari alan da yer alıyor. Evlerin büyük bir kısmının içavluya baktığı proje geniş yeşil alanları ile ailelere hitapediyor. Muhit, Sancaktepe’nin en önemli ulaşım aksları üzerindeyer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne, Sabiha GökçenHavalimanı’na, TEM Otoyoluve E-5 bağlantı yollarına yakınmesafede bulunan proje, Üsküdar-Sancaktepe metrosununAbdurahmangazi Durağına çok yakın konumda bulunuyor.


LAVENDER:

360bin TL’den başlayan peşin fiyatlar;

İstanbul’unyükselen yıldızı Sancaktepe’de modern kimliği, şehirli vegösterişli mimarisiyle, mavi ve yeşili birleştiren peyzajıylaöne çıkan Lavender, çok çeşitli sağlık ve eğitimkurumlarının yanı sıra Çekmeköy-Sancaktepe metrosuna, TEM’e,Kuzey Marmara Otoyulu'na, hızlı tren hattına ve 3. Köprü Paşaköygişelerine de komşu konumda yer alıyor. Projede yer alan genişalışveriş caddesi sadece site içinde değil, geniş bir nüfusaev sahipliği yapan Sancaktepe bölgesinde de sosyal hayatın merkeziolmaya hazırlanıyor. Ayrıca projede, yürüyüş parkurları,piknik alanları, açık yüzme havuzu, iki kapalı yüzme havuzu,çocuk havuzu, amfi sahneleri, açık spor alanları, avlu bahçeleri,çardakları, Lavender kafesi, fitness alanı, saunası, hamamı,pilates odası, yoga salonu, hobi alanları ve yarı olimpik açıkyüzme havuzu bulunan projede çocuklar için kurulacak oyunalanlarıyla da dikkat çekiyor.


BAHÇEYAKA:

290bin TL’den başlayan fiyatlar;

AvrupaYakası’nın modern kent dokusuna sahip bölgesi Ispartakule’de220 milyon TL yatırımla Bahçeyaka Ispartakule projesinin inşasısürüyor. Kanal İstanbul projesine komşu konumdaki proje AvrupaOtoyolu Ispartakule gişelerinin de hemen yanı başında bulunuyor.Yapımı hızla devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürümemesafesindeki proje, 26 Ağustos’ta açılışı gerçekleştirilenKuzey Marmara Otoyolu’nun da bağlantı yollarının da yakınındayükseliyor. Sağlık Kent, 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan SelimKöprüsü’ne de kolayca ulaşımın sağlandığı proje, Atatürk Havalimanı’na da çok yakın…


GÖLBAHÇEEVLERİ:

330bin TL’den başlayan peşin fiyatlar;

Paşaköygişeleri, Kuzey ormanları ve TEM otoyolunun yanı başında bulunanGölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafedebulunuyor. 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakınlığıylaavantaj sunan proje ayrıca, 100 dönümlük üniversite alanınınyanı başında, 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne veihale aşamasında olan metro hattına komşu konumda yer alıyor.Ayrıca Gölbahçe Evleri, Körfez Geçiş Köprüsü ileİstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyolun bağlantıyollarına çok yakın konumda bulunuyor.


İLKBAHAR:

360bin TL’den başlayan peşin fiyatlar;

3.köprü ile beraber Anadolu yakasının hızla gelişen ilçesiSultanbeyli’de inşa edilen İlkbahar, Ataşehir’e 10 dakikamesafede bulunuyor. Aileler için yaşam kompleksi olan İlkbahar,uygun fiyatlı dubleks ve bahçe teraslı daireleriyle dikkatçekiyor. Yeşilin her tonunu içinde barındıran projenin birincive ikinci etabı dubleks ve farklı katlarda yer alan teraslıdaireleriyle geniş aileler için dört dörtlük bir yaşam fırsatısunuyor.


MARKAREZİDANS:

530bin TL’den başlayan peşin fiyatlar;

SurYapı’nın Bursa Nilüfer’de yapımına başladığı MarkaRezidans ve Alışveriş Merkezi’nin yapımı hızla sürüyor.Sosyal tesisleri, dağ manzarası, içerisinde sevilen ve seçkinulusal ve uluslararası markalarının yer alacağı alışverişmerkezi ile Marka Rezidans, “lüks”ün Bursa’daki yeni simgesihaline gelecek. Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi, Bursa’dahenüz mağazası bulunmayan dünyaca ünlü markaların tek buluşmanoktası olma özelliği ile de Bursalılara ayrıcalıklar sunacak.


Gördüğüyoğun talep üzerine, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ekyatırımla birlikte 650 milyon TL yatırım büyüklüğüne ulaşanSur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 373 lüks rezidans dairesi, homeofisleri ve alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıylaBursa’nın en prestijli karma projesi…


Bize Ulaşın

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

(216) 556 08 00 (Pbx)

(216) 422 65 14

suryapi@suryapi.com.tr

Sur Yapı hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize üye olun.