Sur Yapı İlkbahar 2. Etap

Sur Yapı İlkbahar'da Hayatınızın Baharındasınız

Bir avlunun içinde yemyeşil bir dünya sunan Anadolu Yakası konut projelerinden biri olan Sur Yapı İlkbahar konut projeleri, doğayı hayatın merkezine alarak Sultanbeyli’nin parlayan yıldızı olacak.

Karşılıklı düzende, birbirlerinin ışığını kesmeyecek şekilde tasarlanan yatay bloklarla baharın güzelliği her açıdan Sur Yapı İlkbahar’dadır. Doğayla özdeş peyzaj düzenlemesi, iki farklı büyüklükte tasarlanan bahçesi, keyifli aktivite ve sosyal alanlarıyla Sur Yapı İlkbahar yaşam alanı projeleri, İstanbul’un merkezinde yeni sakinlerini bekliyor.


SUR YAPI İLKBAHAR’DAYKEN YEŞİLE UZAK KALAMAZSIN.

Sultanbeyli’de yer alan Sur Yapı İlkbahar konut projeleri, yaşamınıza ferahlık katacak süs havuzları yaydıkları taptaze kokularla hayatınızın her anını saran güller ve lavantalar, ruhunuzu dinlendirecek yemyeşil ağaçların dostluğu kaçınılmazdır.

Yeşilin her tonunu içinde barından Sur Yapı İlkbahar’da deneyimlenen her an bahar sıcaklığını yaşatırken, sosyal yaşam alanlarında içilen bir yudum çay bir ömür hatırlanmaya değer olacak.

En büyük vaadi doğallık olan Sur Yapı İlkbahar, Sultanbeyli’de kırmızıdan yeşile yayılan bitki örtüsüyle baharın her halini deneyimlemeyi amaçlamış İstanbul’un en doğa uyumlu konut projelerini sunar.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

PROJE TARİHİ: Ekim 2017

LOKASYON: Sultanbeyli, İstanbul

METREKARE: 51 - 294

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: Konut

Bize Ulaşın

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

(216) 556 08 00 (Pbx)

(216) 422 65 14

suryapi@suryapi.com.tr

Sur Yapı hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize üye olun.