Sur Yapı Adapark

Her Adımda Yepyeni Bir Güzellik


Yaşamın devam ettiği Sur Yapı’nın Adapark projesinde renk renk meyve ağaçları ve Japon bahçeleri gibi incelikle düşünülmüş birçok detay, yaşam alanını huzurlu bir yer haline getiriyor.

Adapark konutları, su kanalları ve iskeleleri sayesinde günlük hayatta alışılmış görüntülerin dışına çıkar ve sizi güzelliklerle dolu bir hayata davet eder.


Spor Yapmanın Zevkine Varırsınız

Sağlıklı ve zinde olmak için ihtiyacınız olan her şeyi Adapark’ta bulabilirsiniz. Adapark’taki fitness merkezi, sauna, kapalı ve açıkyüzme havuzları, tenis kortları, aerobik, Pilates ve basketbol oyun alanları sayesinde spor yapmak hayatınızın bir parçası haline gelir. Spor yaparken doğayla iç içe olmaktan hoşlanıyorsanız yürüyüş ve bisiklet parkurları da Adapark’ta bulunuyor. Üstelik tüm bu olanaklar, Adapark’taysanız tamamen ücretsiz. Sporun hayatınızda yaratacağı olumlu değişimi, Adapark’tayken deneyimleyebilirsiniz.


Dalından Meyve Yeme Fırsatı Yakalarsınız

Burada, meyve bahçeleri arasında güne uyanırsınız, yağmur yağdığında mis gibi toprak kokusunu duyarsınız. İsterseniz akşamüstü göletler boyunca yürüyüş yapabilir, isterseniz iskelede oturup güneşin batışını seyredersiniz. Özlem duyduğunuz birçok doğal güzelliği, Adapark’ta yaşarken keşfeder, dalından meyve yemenin tadına doyarsınız.


Adapark’tayken Eğlenirsiniz

Adapark’ın açık ve kapalı oyun alanları, oyun gemisi,oyun evi, medya salonu ve kafeteryası sayesinde eğlenmek, günlük hayatının olmazsa olmazları arasına girer. 24 saati dolu dolu geçirmenin mutluluğunu, Adapark’ta yaşarken hissedersiniz.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

PROJE TARİHİ: Eylül 2012

LOKASYON: Sancaktepe, İstanbul

METREKARE: 66 - 247

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1

PROJE TİPİ: Konut

Bize Ulaşın

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

(216) 556 08 00 (Pbx)

(216) 422 65 14

suryapi@suryapi.com.tr

Sur Yapı hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize üye olun.