Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Ispartakule’de yeşil bir yaka doğuyor!

ÇIÇEK KOKULARIARASINDA, SEHRIN BAGLANTI NOKTASINDA!

Mis gibi kokan rengârenk çiçeklerden ve ağaçlardan oluşan doğalhayatı uzaklarda aramanıza gerek yok... Sur Yapı Bahçeyaka’da, şehir de doğa dayanı basınızda! Yapımı devam eden metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan SurYapı Bahçeyaka, Avrupa Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi İstanbul’un önemliulaşım ağlarının kesiştiği bir noktada, Avrupa Yakası’nın gelişen bölgesiIspartakule’de yükseliyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de ulaşımı kolay olanproje, aynı zamanda Atatürk Havalimanı, dev proje Kanal İstanbul, AtatürkOlimpiyat Stadı ve 3. Havalimanı’na çok yakın bir konumda yer alıyor.

YATIRIMINIZ BUBAHÇEDE YESERECEK!

Sur Yapı Bahçeyaka ile huzur kokan bahçelerde yasamın tadınıçıkarırken, geleceğinize de değer katın. Yapılması planlanan dev Kanal İstanbulprojesinin yanında olan Sur Yapı Bahçeyaka, 3. Havalimanı’nın açılmasıyla İstanbul’unen değerli ve ferah projelerinden biri olacak. Esenler Otogarı’nın kapanmasınınardından hizmet vermeye başlayacak olan yeni cep otogarı da Bahçeyaka’nın çokyakınına inşa edilecek. Aynı zamanda, yapımı devam eden, Avrupa’nın en büyük sağlıkmerkezi Sağlık Kent’e komsu konumda. Bahçesehir’in yanı basında, değeri sürekliyükselen Ispartakule’deki Sur Yapı Bahçeyaka, sağladığı yeşil hayatın yanı sırayatırımcılar için de büyük cazibe merkezi! Siz de Sur Yapı Bahçeyaka’ya gelin,hem huzurlu bir hayatın hem de güvenli ve akılcı bir yatırımın keyfini yasayın!

BAHÇEYAKA, YESILIISPARTAKULE’YE GETIRECEK!

Kendinizi, içinde yeşilin her tonunu barındıran, rengârenkçiçekler ve kus sesleriyle dolu bir bahçede hayal edin. Evinizin hemen önündekocaman bir bahçe... Masalları aratmayan konseptiyle Sur Yapı Bahçeyaka, tam dahayalini kurduğunuz bir yasam sunuyor. Çocukların güvenle ve doğayla iç içebüyümesi için planlanan projede açık hava oyun alanları bulunuyor. Projenin doğalyapısının sağladığı temiz oksijen ve yeşilden maksimum düzeydefaydalanabilmeniz için kitap okuma, egzersiz ve çok amaçlı spor alanları yeralıyor. Doğadan alınan ilhamla oluşturulan ve size yasamanın ne kadar güzel olduğunu,çiçek kokuları ile her gün yeniden hatırlatacak bir yasam alanı Sur YapıBahçeyaka’da. Sur Yapı Bahçeyaka, size şehirden uzaklaşmadan doğayla iç içe olabileceğinizbir yasam vaat ediyor.

TÜM IHTIYAÇLARINIZTEK BIR YERDE!

Sur Yapı Bahçeyaka’nın çarsısıyla, günlük ihtiyaçlarınıza ulaşmakçok kolay. Evinizden sadece birkaç metre uzaklıktaki Bahçeyaka Çarşı’da, aradığınızher şeyi bulabileceksiniz. Sadece yemyeşil bahçeleriyle değil, yaşamınızı kolaylaştıranbirçok imkânıyla Bahçeyaka sizi bekliyor.

HAYAT BAHÇEDE GÜZEL!

Sur Yapı Bahçeyaka’nın peyzaj alanı, bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacakbir doğa bahçesi olarak tasarlandı... Otopark ve araç yolları yasam alanının dışınaalınarak, yeşil ve doğa tamamen size bırakıldı. Yeşil alanlar, ailece vakit geçirebileceğinizve sıcacık komşulukları büyütecek şekilde donatıldı. Sur Yapı Bahçeyaka’da yeralan Gökkuşağı Meydanı hayatınıza renk katacak, süs havuzlarının sesi sizehuzur verecek. Akşamüstü yürüyüşleri için adresiniz koku bahçeleri ve kemerlibahçe olacak. Kitap kurdu meydanında kus cıvıltıları kitaplarınıza eşlikedecek. Açık hava spor alanları ve çocuk oyun alanları hem siz hem de aileniziçin sağlıklı ve eğlenceli bir hayat sağlayacak.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

PROJE TARİHİ: Mayıs 2019

LOKASYON: Ispartakule, İstanbul

METREKARE: 52 - 443

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: Konut

Bize Ulaşın

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

(216) 556 08 00 (Pbx)

(216) 422 65 14

suryapi@suryapi.com.tr

Sur Yapı hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize üye olun.