Hayata Kulak Verin

Şehrin Yeni Bir Tempo'su Var

Sur Yapı’nın enerjisini hissedeceğiniz Tempo City’de İstanbul’un büyüleyici şehir yaşamı da evinize konuk olacak. Tempo City, İstanbul’un merkezinde, AVM'ler, restoranlar ve iş merkezleriyle çevrili Maslak’ın yanı başındaki konumuyla yaşamın tüm enerjisini önünüze serecek. Tempo City, size aradığınız hayatı sunarken siz de burada yaşamanın tadını çıkaracaksınız ve kendinizi şehrin en özel yerine ait hissedeceksiniz. Sizin için zaman artık yollarda değil Tempo City’de akacak. Tempo City, size sunduğu tüm bu ayrıcalıklarla daha önce yaşamadığınız bir hayatın kapısını açacak.

Yaşamın Tüm Enerjisi Şimdi Başlıyor

Tempolu bir hayata başlarken, gözünüzde büyüttüğünüz tüm yolları geride bırakacaksınız. Çünkü Tempo City çok özel konumuyla, İstanbul’un tüm güzelliklerine ulaşmanızı sağlıyor. Avrupa Yakası’nın en merkezi yeri Kağıthane’de yükselen Tempo City ile sizin de yaşam enerjiniz yükselecek. Tempo City, Levent ve Mecidiyeköy’e sadece 5 dakika mesafede. Kağıthane Cendere Caddesi’ndeki çok özel konumuyla Maslak’ta bir konsere gitmek, Taksim’de bir kahve yudumlamak ve yeni tünellerle Beşiktaş’ta yemek yemek size sadece 10 dakika mesafede. Ayrıca 2017 sonunda hizmete girmesi planlanan Mecidiyeköy-Mahmutbey arasını 20 dakikaya düşürecek yeni metro hattının Cendere İstasyonu’na yakın konumu ve komşusu Sur Yapı Axis Kağıthane Alışveriş Merkezi ile hayatın temposunu yakalayacaksınız.

Hayatınıza Değer Katın

Tempo City, İstanbul’un merkezinde, Avrupa Yakası’nın en değerli arazilerinden birinde dinamizmi yakalarken, siz de hayata karşı enerjinizi yakalamış olacaksınız. Tempo City, sosyal tesisleri, ana yollara olan yakınlığı ve otoparkı ile sizi özlediğiniz şehir yaşamı ile buluşturacak. Hayatınızın her alanına dokunan Tempo City, sadece yaşamınıza değil, Kağıthane’ye de değer katan bir proje olacak. Bölgenin ilk AVM’si Sur Yapı Axis Kağıthane ile de yan yana konumda.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

PROJE TARİHİ: Eylül 2019

LOKASYON: Kağıthane, İstanbul

METREKARE: 61 - 193 m2

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1 ve 3+1

PROJE TİPİ: Konut

Bize Ulaşın

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

(216) 556 08 00 (Pbx)

(216) 422 65 14

suryapi@suryapi.com.tr

Sur Yapı hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize üye olun.