Sur Yapı'dan Modern Zaman Konakları...

SUR YAPI ŞEHİR KONAKLARI: HAYATIN İÇİNDE, ALIŞILMIŞIN DIŞINDA!

Hayal edin! Şimdi yeni evinizde, yani Şehir Konakları’ndasınız. Pencerenizi açtığınızda duyduğunuz ilk şey kuşların sesi,gördüğünüz ilk şey yeşilin bin bir tonu... Ama hâlâ şehrin dinamizmiyle dolu,seçkin bir hayatın parçasısınız. Hayali bile güzel değil mi? Burada,ihtiyacınız olan her şey düşünülmüş ve sizin için bir araya getirilmiş. Tek eksik, siz ve aileniz!

 

KONAK YAŞAMI HİÇ BU KADAR ŞEHİRLİ OLMAMIŞTI!

Geçmişte prestijli ve konforlu bir yaşam göstergesi olan konakların modern bir yorumu Şehir Konakları... Dünyanın en güzel şehrinde, şık bir dokunuş, göz alıcı modern mimarisiyle Sur Yapı’nın imza projelerinden biri!Rafine bir zevki ve doğallığı, geçmişi ve geleceği bir araya getiren, içinde nice güzellikler saklayan Şehir Konakları, Ümraniye'nin en güzel yerinde,Metrogarden alışveriş merkezi ve metroya yürüme mesafesinde yer alıyor.Kalbinde yeşilin onlarca tonunu taşıyan Şehir Konakları, modern mimarisiyle şehir hayatına yeni bir anlam katıyor. Çekmeköy’ün yanı başında, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede olan Şehir Konakları, üstelik yeni açılan Kuzey Marmara-TEM Otoyolu bağlantısı ile trafiksiz 10 dakikada Altunizade’ye ulaşmanın keyfini yaşatıyor.


GÜZEL BİR GELECEK İÇİN DEĞER!

Bugünü doyasıya yaşamak varken, geleceği düşünmeye gerek varmı? Siz hayatınızı dolu dolu yaşayın... Sur Yapı sizin için düşünüyor. Sur Yapı, yıllar geçse de değerini kaybetmeyecek modern zaman konaklarını Ümraniye’nin en güzel yerinde hayata geçiriyor. Ulaşım kolaylığı, detaylıca planlanmış sosyal ve ticari alanları, Şehir Konakları’nı her anlamda daha değerli ve eşsiz kılıyor. Şehir Konakları’nın çarşısıyla, günlük ihtiyaçlarınıza ulaşmak çok kolay. Evinizden sadece birkaç metre uzaklıktaki Şehir Konakları Çarşı’da, aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Şehir Konakları’nın dört bir yanında yer alan ofisler, alışveriş merkezleri, yürüme mesafesindeki Üsküdar-Çekmeköy metrosu, Necip Fazıl durağı, üç köprüye de olan yakınlığı, şimdi olduğu gibi gelecekte de cazibe noktası olacağını gösteriyor.Bulunduğu değerli bölgede, bu son kalan büyük arazide yer alan ayrıcalıklı konut projemize sizleri davet ediyoruz.

SUR YAPI’DAN MODERN ZAMAN KONAKLARI...

Türk mimari kültüründe sıkça kullanılan cumbalı konaklar Sur Yapı tarafından yeniden yorumlandı, günümüzün ihtiyaçları ve lüksleriyle birleştirildi. Sitenin içine girdiğiniz anda dikkatinizi çekecek bu modern konaklar beğeninizi kazanacak. Bir de sizin için düşünülmüş sosyal alanlar,yeşilin ve mavinin bin bir tonu eklenince, evinizden çıkmak istemeyeceksiniz.Süs havuzunun çevresindeki dinlenme alanlarında huzur bulacak, bahçe ve çim aktivite alanlarında ailece keyifli vakit geçireceksiniz.

ŞİMDİ BURADA OLMAK VARDI!

İçinde gizli bir cenneti saklayan Şehir Konakları,aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip. Yürüme yolları, sosyal tesisleri ve spor alanları, çocuklara özel oyun alanlarıyla her yaştan insana göre bir yer var. Şehir Konakları’nda yer alan süs havuzları ve yeşil alanlar sayesinde dinlenebileceğiniz, vakit geçirebileceğiniz keyifli köşeler sizi bekliyor. Belki bir akşam sizin için hazırlanmış dinlenme alanlarında oturur yada açık hava şöminelerinin başında sohbet edersiniz. Gül bahçeleri arasında dolaşırken, süs havuzlarını ikiye bölen köprüde sevdiklerinizle bir araya gelebilirsiniz. Yeşilliğini her dem koruyan manolya ağaçları, salkım söğütler,ilkbaharın habercisi erguvanlar, Şehir Konakları’nda sizi bekliyor.

 

DOLU DOLU YAŞAMAK İÇİN EVDEN ÇIKMANIZA GEREK YOK.

Suyun tatlı sesi, yeşilin bin bir tonu... Peki ya yaprakların hışırtısı? Hayatı keyifle, doyasıya yaşamak için tam olarak hangisine ihtiyacınız var? Belki hepsine, hatta fazlasına! İzin verin, size Şehir Konakları’nda bir günü anlatalım. Mesela bugün, yeşilliklerin içinde, seslerin uzağında yer alan spor tesislerinde formunuzu koruyabilirsiniz. Ya da güneşli bir günde çimenlere uzanıp, içinizde huzurun yeşillenmesine izin verebilirsiniz. Belki bir sonbahar günüdür, bu satırları okuduğunuzda... Rüzgâr hafiften üşütmeye başlamıştır... O zaman açık hava şöminesinin başında sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz. Ya da çocuğunuz macera parkında eğlenirken, ağaç evlerde çocukluğunu yaşarken, siz mavinin ve yeşilin uyumunu hayranlıkla izleyebilirsiniz. Veya ihtiyaçlarınızı site içinde yer alan alışveriş caddesinde karşılayabilir, yürüme mesafesindeki Metrogarden alışveriş merkezinde, arkadaşlarınızla bir kafede buluşup trafik stresi yaşamadan keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Üç köprüye de yakın olan lokasyonuyla, buradan Avrupa Yakası’ndaki toplantınıza, saatler öncesinden yola koyulmadan, stres yaşamadan ulaşabilirsiniz.


PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

PROJE TARİHİ: Nisan 2019

LOKASYON: Ümraniye, İstanbul

METREKARE: 60 - 269 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1 - 4+1

PROJE TİPİ: Konut

Bize Ulaşın

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

(216) 556 08 00 (Pbx)

(216) 422 65 14

suryapi@suryapi.com.tr

Sur Yapı hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize üye olun.