Suryapı

Antalya'da Yeni Bir Antalya Kuruluyor

 

Türkiye’nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi!

 Antalya’da sadece yeni bir Antalya inşa edilmiyor.1.300.000 m2’lik alanda Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesini hayatageçiren Sur Yapı, Antalya’nın tüm güzelliklerini essiz ve büyük bir fikirle sunuyor.

Antalya’da Yeni Bir Şehir Kuruluyor!

Bu şehri diğer tüm şehirlerden ayıran birçok özellik mevcut. Şehir içinde yer alacak sağlık ve eğitim kurumları, alışveriş merkezi, ticari dükkanlar, dev şehir parkı, hastaneler, müze ve teknokent gibi yapılar sizin her şeye yakın olmanız için inşa ediliyor. Kısaca bir şehirde olması gereken ne varsa, Sur Yapı Antalya’da.

Antalya’da Yeni Bir Şehir Nasıl Mı Kurulacak?

Sur Yapı, yeni bir şehri günde 800 ton molozu dönüştürüp,1.300.000 m²’lik alanda 19.000 konut, dükkân, home ofis ve diğer üniteler inşa ederek toplamda 70.000 kişilik yasam alanıyla kuruyor. 260 bin m²’lik alanda bol oksijenli bir hava solumanız için planlanan dev şehir parkı ve yeşil alanlarla essiz güzellikte modern bir şehir inşa ediliyor. Bu şehirde hiçbir şeye zarar vermeden tüm detaylar büyük bir özveri ve titizlikle oluşturuluyor.

Yatırım Değeri!

Antalya’da yeni bir şehir kurarken sadece yaşama değer katılmıyor. Geleceğe miras bir şehir inşa ediliyor. Sur Yapı Antalya, 8 milyar TL’lik yatırım değeri ile bugün olduğu gibi Antalya’yı gelecekte de önemli bir yasam ve yatırım şehri haline getiriyor. Bu şehirde yatırım yapan da kazanıyor yaşayan da kazanıyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

PROJE TARİHİ: Kasım 2017

LOKASYON: Kepez Antalya

METREKARE: 47 - 212 m²

DAİRE TİPLERİ: +1, 2+1, 3+1 ve 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Antalya'da Yeni Bir Antalya kuruluyor!
93 blok inşaatı son hızıyla devam ediyor !

Tarihe Göre Göster

Bize Ulaşın

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

(216) 556 08 00 (Pbx)

(216) 422 65 14

suryapi@suryapi.com.tr

Sur Yapı hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize üye olun.