Suryapı
Sur Yapı  Antalya

Sur Yapı Antalya

Antalya'da Yeni Bir Antalya Kuruluyor

Türkiye’nin Mega Projesi!

Antalya’da sadece yeni bir Antalya inşa edilmiyor.1.300.000 m²’lik alanda Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesini hayata geçiren Sur Yapı, Antalya’nın tüm güzelliklerini eşsiz ve büyük bir fikirle sunuyor.
 

Antalya’da Yeni Bir Şehir Kuruluyor!

Bu şehri diğer tüm şehirlerden ayıran birçok özellik mevcut. Şehir içinde yer alacak sağlık ve eğitim kurumları, alışveriş merkezi, ticari dükkanlar, dev şehir parkı, hastaneler, müze ve teknokent gibi yapılar sizin her şeye yakın olmanız için inşa ediliyor. Kısaca bir şehirde olması gereken ne varsa, Sur Yapı Antalya’da.
 

Antalya’da Yeni Bir Şehir Nasıl Mı Kurulacak?

Sur Yapı, 1.300.000 m²’lik alanda 19.000 konut, dükkân, home ofis ve diğer üniteler inşa ederek toplamda 70.000 kişilik yasam alanı kuruyor. 157 bin m²’lik alanda bol oksijenli bir hava solumanız için planlanan dev şehir parkı ve yeşil alanlarla essiz güzellikte modern bir şehir inşa ediliyor. Bu şehirde hiçbir şeye zarar vermeden tüm detaylar büyük bir özveri ve titizlikle oluşturuluyor.
 

Yatırım Değeri!

Antalya’da yeni bir şehir kurarken sadece yaşama değer katılmıyor. Geleceğe miras bir şehir inşa ediliyor. Sur Yapı Antalya, 8 milyar TL’lik yatırım değeri ile bugün olduğu gibi Antalya’yı gelecekte de önemli bir yasam ve yatırım şehri haline getiriyor. Bu şehirde yatırım yapan da kazanıyor yaşayan da kazanıyor.
PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Kepez Antalya

METREKARE: 47 - 226 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1

PROJE TİPİ: OFİS

Antalya'da Yeni Bir Antalya kuruluyor.
İnşaat son hızıyla devam ediyor.

FOTOĞRAFLAR

Tarihe Göre Göster

Suryapı Suryapı

VİDEOLAR

Tarihe Göre GösterBize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje