Suryapı
Sur Yapı Antalya

Sur Yapı Antalya

Sur Yapı Antalya; Park etabı, Turkuaz, Sur Cadde, Antalya Suites, Vitrin Antalya, projeleri ile eşsiz güzellikte modern bir şehir!

 

Antalya’da 1 milyon 300 bin m²’lik alanda Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesini hayata geçiren Sur Yapı, Antalya’nın tüm güzelliklerini eşsiz ve büyük bir fikirle sunuyor. Bu şehri diğer tüm şehirlerden ayıran birçok özellik mevcut. Şehir içinde yer alacak olan sağlık ve eğitim kurumları, alışveriş merkezi, ticari dükkanlar, dev şehir parkı, hastaneler, müze ve teknokent gibi yapılar sizin her şeye yakın olmanız için inşa ediliyor. Kısaca bir şehirde olması gereken ne varsa, Sur Yapı Antalya’da.

Sur Yapı Antalya projesi 1 milyon 300 bin m²’lik alanda 19.000 konut, dükkân, home ofis ve diğer üniteler inşa ederek toplamda yaklaşık 70 bin kişi bu şehirde yaşayacak. 157 bin m²’lik alanda bol oksijenli bir hava solumanız için planlanan dev şehir parkı ve yeşil alanlarla eşsiz güzellikte modern bir şehir inşa ediliyor. Sur Yapı Antalya satılık daireler, kaliteli ve modern tasarımlara sahip yapısıyla sizleri büyüleyecek.

Yaklaşık 70.000 kişinin konfor ve keyifle yaşayabileceği Sur Yapı Antalya, modern bir şehrin akla gelebilecek tüm imkânlarını doğanın eşsiz güzelliği ile birleştiren dev bir proje. Evinizden çıktığınızda sizi bekleyen tramvayın kapıları, dilerseniz doğaya dilerseniz sosyal yaşama açılıyor, sizlere yalnızca seçmek ve adım atmak kalıyor. Dilediğinizde dev şehir parkında dolaşarak kuş sesleri eşliğinde kendinizi doğanın dinginliğine bırakabilir, güneşin tadını çıkarmak istediğinizde gölet kenarında uzanabilir, ardından yüzme havuzlarında serinleyebilirsiniz. Antalya'nın kalbinde, hayalinizdeki evi bulmak için Antalya satılık dairelerimizi hemen keşfedin.

Şehir hayatını yaşamak isterseniz, Sur Cadde’de ünlü markaların mağazalarını dolaştıktan sonra, şık bir restoranda günün yorgunluğunu atıp kafelerde ailenizle veya sevdiklerinizle keyifle vakit geçirebilirsiniz. Bu modern şehirde sizin ve çocuklarınızın ihtiyaçları için her şey düşünüldü. Her birine tramvay ile ulaşabileceğiniz eğitim kurumları, hastane, müze ve camiler, kısacası ihtiyacınız olan her şey Sur Yapı Antalya’da sizleri bekliyor.

Sur Yapı Antalya’yı benzersiz kılan özelliklerinden biri de şehrin tam kalbinde yer alan dev şehir parkı. Yalnızca Sur Yapı Antalya’nın en büyük etabı olan Park Etabı, 157.000 m 2 büyüklüğündeki alanda huzuru bulabilmeniz için gereken her şey en ince noktasına kadar düşünüldü. Yeşil ve mavinin en güzel tonlarının bir araya geldiği parkta, göletin çevresinde geçirdiğiniz her an özel olsun diye her yaşa hitap eden farklı alanlar tasarlandı. Bu parkta evinizden adım attığınız anda sizi sağlıklı yaşamla buluşturan spor sahaları, gezi ve koşu parkurları, bisiklet yolu ve bisiklet istasyonları yer alıyor.

Sur Yapı Antalya’nın iki büyük etabının ilki olan Turkuaz Etabı, göletleri, yemyeşil bahçeleri ve rengârenk çiçekleri ile hayalini kurduğunuz doğal ortamı hayatınıza taşıyor. Turkuaz etabını oluşturan 1105 konutun her biri, mükemmel doğa manzarası, kuş cıvıltıları ve göletin huzur veren su sesiyle hem gözünüze hem de kulağınıza hitap edecek.

Sur Yapı Antalya’nın en yeni 2 etabı Antalya Suites ve Vitrin Antalya’da Antalya Suites etabı blokların üstünde yer alan yüzme havuzu ve deniz manzarası ile Antalya Suites’te keyifli bir yaşam sizleri bekliyor! Sur Yapı Antalya projesinin içerisinde yer alan Antalya Suites Antalya’nın muhteşem havasını ve yeşil doğasını önünüze seriyor.

Sur Yapı Vitrin Antalya’da ise bahçeli daireleri, muhteşem peyzajı, parkları ve yüzme havuzlarıyla eşsiz bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Antalya satılık ev seçeneklerimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Kepez'in en güzel noktasında, size özel daireler sizleri bekliyor! Antalya Kepez satılık dairelerimiz hakkında bilgi almak, Sur Yapı Antalya'da hayat bulan rüyalarınıza bir adım daha yaklaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

PROJE TİPİ: KONUT

Antalya'da Yeni Bir Antalya kuruluyor.
İnşaat son hızıyla devam ediyor.

FOTOĞRAFLAR

Tarihe Göre Göster

Suryapı Suryapı

VİDEOLAR

Tarihe Göre GösterBize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje