Suryapı
Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Çiçek kokuları arasında, şehrin buluşma noktasında!

Misk kokulu, çeşit çeşit çiçek ve ağaçlardan oluşan doğal yaşamı uzaklarda aramanıza gerek yok... Sur Yapı Bahçeyaka'da hem şehir hem de doğa yanı başınızda! Avrupa yakasının gelişen bölgesi "Ispartakule"de, yapımı devam eden metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan "Sur Yapı Bahçeyaka", Avrupa otoyolu ve Kuzey Marmara otoyolu gibi İstanbul'un önemli ulaşım ağlarının kesiştiği bir noktada yükseliyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne kolay ulaşım imkanı bulunan proje, planlanan dev proje "Kanal İstanbul"a, Atatürk Olimpiyat Stadı'na ve İstanbul Havalimanı'na çok yakın konumda yer alıyor.
Yatırımınız bu bahçede yaşayacak!

"Sur Yapı Bahçeyaka" ile konforun mis kokulu bahçelerde hayatın tadını çıkarmanın yanı sıra geleceğinize değer katın. Yapımı planlanan dev "Kanal İstanbul" projesinin yanında yer alan "Sur Yapı Bahçeyaka", İstanbul Havalimanı'nın açılmasıyla birlikte İstanbul'un en değerli ve kullanışlı projelerinden biri haline geldi. Esenler otogarının kapanmasının ardından hizmet vermeye başlayacak olan yeni mobil otogar "Bahçeyaka"nın çok yakınına yapılacak. Avrupa'nın yapımı tamamlanan en büyük sağlık merkezlerinden biri olan Cham ve Sakura Şehir Hastanesi ile de komşudur.
Bahçeyaka "Ispartakule" ye yeşillik getirecek!

Kendinizi yeşilin her tonunun, çeşit çeşit çiçeklerin ve cıvıl cıvıl kuşların olduğu bir bahçede hayal edin. Evinizin hemen önünde kocaman bir bahçe... Masal konseptiyle "Sur Yapı Bahçeyaka" size hayalini kurduğunuz hayatı sunuyor. Çocukların güvenli bir ortamda ve doğa ile iç içe büyümeleri için planlanan projede açık hava oyun alanlarına da yer veriliyor. Projenin doğal yapısının sağladığı saf oksijen ve yeşillikten en iyi şekilde yararlanabilmeniz için okuma, egzersiz ve çok amaçlı spor alanları için alanlar bulunuyor. "Sur Yapı Bahçeyaka" doğadan ilham alınarak oluşturulmuş, çiçek kokularıyla yaşamanın ne kadar güzel olduğunu size her gün hatırlatacak bir yaşam alanı. "Sur Yapı Bahçeyaka" size şehirden ayrılmadan doğayla iç içe olabileceğiniz bir yaşam vadediyor.
Tüm ihtiyaçlarınız tek bir yerde!

"Sur Yapı Bahçeyaka" marketi sayesinde her gün ihtiyacınız olan şeylere ulaşmanız çok kolay. Evinizden sadece birkaç metre uzakta bulunan "Bahçeyaka Çarşısı"nda aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Bahçeyaka sadece yemyeşil bahçeleri ile değil, hayatınızı kolaylaştıracak birçok fırsatı ile sizleri bekliyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Ispartakule İstanbul

METREKARE: 52 - 443 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje