Suryapı
Sur Yapı Excellence Koşuyolu

Sur Yapı Excellence Koşuyolu

Gözlerinizi Hayatın Merkezine Açın!

Sur Yapı’nın ustalık eseri Excellence’ta İstanbul’un büyüleyici silüeti evinize konuk oluyor. Tarihi Yarımada, Adalar ve Kız Kulesi manzarası tüm güzelliği ile gözlerinizin önüne seriliyor. Excellence, bu harika görüntüyü hayatınızın merkezine, sizi ise hayatın merkezine alıyor. Evinizin kapısı Koşuyolu’nun tarihe tanıklık etmiş sokaklarına, her İstanbullunun yaşamak istediği sıcak ve samimi mahalle ortamına açılıyor. Özlenen mahalle kültürü ile modernliği birleştiren Excellence, konsept kafeleri ve doğayı içinize çekebileceğiniz parklarıyla size daha önce yaşamadığınız bir tecrübe sunuyor.
 

Şehir Etrafınızda Dönsün!

Yeni bir hayata başlarken göz önünde bulunduracağınız bütün özellikler gözünüzün önünde. Adalar, Tarihi Yarımada, Kız Kulesi ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün manzarası göz alıcı güzelliği ile karşınızda duruyor. Anadolu Yakası’nın en nezih semtlerinden biri olan Koşuyolu, şehrin tüm imkânlarını bir araya getiriyor. Excellence ile Asya ve Avrupa’yı ilk kez deniz tabanının altından karayolu tüneliyle birleştiren Avrasya Tüneli çıkışı, Metro ve Marmaray’a yakınlığı ile gideceğiniz her yer bir adım ötenizde. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantı yoluna olan yakınlığı istediğiniz zaman alternatif yol seçenekleri ile seyahat etmenizi sağlıyor. E-5’e kolay ulaşımı sayesinde, eve dönüşünüzü daha keyifli hale getiriyor.
 

Değerini Sizden Alan Bir Proje!

Excellence, İstanbul’un en değerli arazilerinden birinin üzerinde yükselirken, sizin projeye olan güveniniz de yükselecek. Mükemmel İstanbul manzarasını salonunuza taşıyan Excellence, birçok eğitim ve sağlık kurumuna yakınlığı ile yeni bir hayata başlamanın en doğru adresi oluyor. Ana yollara olan yakınlığı aracınızla seyahatinizi kolaylaştırırken, dört bir yana ulaşan toplu taşıma olanaklarının evinize yakınlığı keyfinize keyif katıyor. İş hayatı ve ev hayatını lüks içinde bir araya getiren yapısıyla değerini kanıtlayan Excellence, sadece hayatınıza değil Koşuyolu’nun da geleceğine değer katan bir proje.
PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Koşuyolu İstanbul

METREKARE: 57 - 387 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

Bilgilerinizi Sosyal Medya Hesapları ile Doldurabilirsiniz

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe