Suryapı
Sur Yapı Gölbahçe Evleri

Sur Yapı Gölbahçe Evleri

Suyun dinginleştirici etkisini, peyzajın çok çeşitli bitki örtüsüyle birleştiren konsepti sayesinde Gölbahçe Evleri’nde temiz havayı solumak ve doğayla iç içe olmak en büyük lüksünüz. Burada doğa bir detay değil, hayatın merkezi... Gölbahçe Evleri’yle her sabah kuş sesleriyle uyanmak ve mevsimlerin değişen renklerine tanık olmak, hayatınızın en büyük keyfi olacak.

Gölbahçe Evleri’nde, 6 konut bloğu arazinin çevresinde konumlanıyor ve ortadaki sosyal alanın sınırlarını belirliyor. Orta bahçeye açılan salon ve mutfaklar sayesinde, dışarıda oyun oynayan çocuğunuz daima görüş mesafenizde yer alıyor. Bildik ve samimi bir dünyaya açılan pencereleriniz, gün ışığını ve doğayı kucaklıyor.

Site sakinlerine hitap eden ticaret bloğu ise hayatınızı kolaylaştırmak üzere hemen yanı başınızda yer alıyor. Birbirine açılı tasarlanan binalar komşuluğa elverişli ancak karşı karşıya bakışı engelleyecek şekilde yükseliyor. Zemin katların terasları önünde uzanan yeşil alanlar, yürüyüş parkurları ve süs havuzlarıyla ortak alandan ayrılıyor.

İstanbul’un Temiz Havasıyla Ön Planda Olan Semtlerinden Sultanbeyli’de!

Yavuz Sultan Selim Köprüsü Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık araç ile 10 dakika mesafede, aynı zamanda hızlı tren hattı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu güzergâhında. Ayrıca Gölbahçe Evleri, Osmangazi Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltan yeni otoyol bağlantı yollarına da çok yakın konumda.

Anadolu ve Avrupa Yakası arasındaki ana ulaşım arteri üzerinde bulunan Sultanbeyli, temiz su kaynaklarına yakınlığı sayesinde, İstanbul’un yaşanılacak en güzel semtlerinden biri haline geliyor. Gölbahçe Evleri de hem bu güzel lokasyonu hem de önemli ulaşım kanallarına yakınlığıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Sultanbeyli İstanbul

METREKARE: 70 - 282 m²

DAİRE TİPLERİ: 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje