Suryapı
Sur Yapı Lavender Sancaktepe

Sur Yapı Lavender Sancaktepe

Mis Gibi Hayat Sur Yapı Lavender'de!

 Anadolu Yakası'nda değişim sürüyor, şehrin ana arterleri hızla yer değiştiriyor. Sur Yapı'nın yeni projesi Lavender, Anadolu Yakası'nın en çok tercih edilen ve prim yapan bölgesi Sancaktepe'de, bölgenin değerine layık bir yaşam alanı sunuyor. Çünkü artık bütün yollar Sancaktepe'den geçiyor. 

Modern kimliği, şehirli ve gösterişli mimarisiyle, mavi ve yeşili birleştiren peyzajıyla öne çıkan Lavender, çok çeşitli sağlık ve eğitim kurumlarının yanı sıra Çekmeköy-Sancaktepe metrosuna,TEM'e, Kuzey Marmara Otoyulu'na, hızlı tren hattına ve 3. Köprü Paşaköy gişelerine de komşu konumda yer alıyor. Lavender'in en sevdiğiniz markalara ev sahipliği yapan ve her türlü ihtiyaca cevap veren geniş alışveriş caddesi ise sadece site içinde değil, geniş bir nüfusa ev sahipliği yapan Sancaktepe bölgesinde de sosyal hayatın merkezi olmaya hazırlanıyor.

Sosyal Alanlarıyla Yaşayan Proje; Lavender!

Lavender konforlu ve lüks dairelerinin yanı sıra rekreasyon alanlarıyla da avantaj sağlıyor. Yürüyüş parkurları, piknik alanları, açık yüzme havuzu, iki kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, amfi sahneleri, açık spor alanları, avlu bahçeleri,çardakları, Lavender kafesi, fitness alanı, saunası, hamamı, pilates odası, yoga salonu, hobi alanları veyarı olimpik açık yüzme havuzuyla Lavender şehirli bir yaşam vaat ediyor. Lavender projesinde çocuklara da eğlenceli bir dünya sunuluyor. Projede Kızılderili evleri, korsan gemileri, kulübeleri, macera parkları, trambolin, masa tenisi alanları, kaykay pisti, paten sahası, akülü araç kullanım alanı, bisiklet yolu gibi farklı yaş guruplarına uygun birbirinden cazip aktivite alanları da yeralıyor.

Lavender Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Sancaktepe’de!

Anadolu Yakası’nın en çok değer kazanan ve tercih edilen bölgesi Sancaktepe’de yer alan Lavender projesi, lokasyonu ile avantaj sağlıyor. Üç cephesinden yola bağlantılı olan projenin Tem otoyoluna da cephesi bulunuyor. Kuzey Marmara otoyoluna, hızlı tren hattına komşu konumda yer alan Lavender tamamlanmak üzere olan Çekmeköy – Sancaktepe metrosunun Samandıra durağının da yanı başında…

Lavender ayrıca günlük hareketi 100 binkişi civarında olacak olan 4100 yatak kapasiteye sahip Türkiye ve Avrupa’nın planlanan en büyük şehir hastanelerinden birine, yapılması planlanan devlet üniversitesine ve Anadolu Yakasındaki tek durağı Sancaktepe’de olacak olan hızlı tren hattına komşu konumda yer alıyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Sancaktepe İstanbul

METREKARE: 45 - 195 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

Bilgilerinizi Sosyal Medya Hesapları ile Doldurabilirsiniz

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe