Suryapı
Sur Yapı Muhit Sancaktepe

Sur Yapı Muhit Sancaktepe

Anadolu Yakasının gelişimine hızla devam eden bölgesinde inşa edilen Muhit, 7 bloktan oluşuyor. Proje, 68 ila 486 metrekare aralığında 32 farklı daire tipi ile hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap ediyor. Modern hayatın tüm gereksinimlerini barındıran ve yenilikçi yatay mimarisiyle dikkat çeken projede ayrıca günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 98 ila 367 metrekare arasında değişen 12 ticari alan da yer alıyor. Evlerin büyük bir kısmının iç avluya baktığı proje geniş yeşil alanları ile hem çekirdek ailelere hem de geniş ailelere özledikleri yaşamı sunuyor.

Muhit, Bölgenin En Önemli AkslarınınYanı Başında!

Sur Yapı’nın Anadolu Yakasındaki 19. markalı konut projesi olan Muhit, Sancaktepe’nin en önemli ulaşım aksları üzerinde yer alıyor. TEM Otoyolu’nun yakınında yer alan Muhit, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika olan uzaklığı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile E-5 Karayolu bağlantı yollarına yakınlığıyla kısa sürede tüm şehre ulaşma imkânı sağlıyor. Bunun yanı sıra, hizmete giren ve yürüme mesafesinde bulunan Üsküdar-Sancaktepe metro istasyonu ile toplu ulaşımı çok daha kolaylaştırıyor. Muhit aynı zamanda kısa süre önce açılan yeni şehir hastanesine de komşu konumda yer alıyor.

İstanbul'un en çok değer kazanan semti Sancaktepe'de inşa edilen Muhit, belediye binasına, yapımı planlanan 15 bin çalışan ve 4100 yatak kapasiteli şehir hastanesine çok yakın konumuyla iyi bir yatırım yapmak isteyenler için çekim merkezi oluyor.

Muhit’te Çocuğunuz Hayata 1-0 Önde Başlasın!

Kolay ulaşımı ve avantajlı lokasyon özelliğine sahip olmasının yanı sıra Muhit, az katlı mimarisi, geniş iç avlusu, yemyeşil peyzajı ve sosyal donatıları ile seçkin bir muhit yaşamının kapılarını aralıyor. Projede müzik odası, koku odası, şifa odası gibi isimlendirmelerle niteliğine uygun bitkilendirilmiş, peyzaj içerisinde farklı noktalarda konumlandırılmış altı adet açık hava dinlenme alanı yer alıyor. Projede ayrıca pergola altı dinlenme alanları, çimtepeler, süs havuzları, güneşlenme terasları, dinlenme alanları, gül bahçesi, zen bahçesi, çim aktivite alanları, açık ve kapalı otopark imkanı, 3 pota basketbol alanı, açık ve kapalı havuz, süs havuzu, fitness, stüdyo ve kafe alanları yer alıyor. Çocuklar için özel oyun alanlarının ve çocuk yüzme havuzunun bulunduğu projeden ev sahibi olacaklar çocuklarına doğa ile iç içe olma imkanı ve yıllarca değerini kaybetmeyecek bir miras bırakma fırsatı yakalıyor.

 

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Sancaktepe İstanbul

METREKARE: 60 - 486 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje