Suryapı

Anadolu Yakasının gelişimine hızla devam eden bölgesinde inşa edilen Muhit, 7 bloktan oluşuyor. Proje, 68 ila 486 metrekare aralığında 32 farklı daire tipi ile hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap ediyor. Modern hayatın tüm gereksinimlerini barındıran ve yenilikçi yatay mimarisiyle dikkat çeken projede ayrıca günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 98 ila 367 metrekare arasında değişen 12 ticari alan da yer alıyor. Evlerin büyük bir kısmının iç avluya baktığı proje geniş yeşil alanları ile hem çekirdek ailelere hem de geniş ailelere özledikleri yaşamı sunuyor.

Muhit, Bölgenin En Önemli AkslarınınYanı Başında!

Sur Yapı’nın Anadolu Yakasındaki 19. markalı konut projesi olan Muhit, Sancaktepe’nin en önemli ulaşım aksları üzerinde yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, TEM Otoyoluve E-5 bağlantı yollarına yakın mesafede bulunan proje, Üsküdar-Sancaktepe metrosunun Abdurahmangazi Durağına çok yakın konumda bulunuyor.

İstanbul'un en çok değer kazanan semti Sancaktepe'de inşa edilen Muhit, belediye binasına, yapımı planlanan 15 bin çalışan ve 4100 yatak kapasiteli şehir hastanesine çok yakın konumuyla iyi bir yatırım yapmak isteyenler için çekim merkezi oluyor.

Muhit’te Çocuğunuz Hayata 1-0 Önde Başlasın!

Avantajlı lokasyonunun yanı sıra Muhit, az katlı mimarisi, geniş iç avlusu, yemyeşil peyzajı ve sosyal donatıları ile seçkin bir muhit yaşamının kapılarını aralıyor. Projede müzik odası, koku odası, şifa odası gibi isimlendirmelerle niteliğine uygun bitkilendirilmiş, peyzaj içerisinde farklı noktalarda konumlandırılmış altı adet açık hava dinlenme alanı yer alıyor. Projede ayrıca pergola altı dinlenme alanları, çimtepeler, süs havuzları, güneşlenme terasları, dinlenme alanları, gül bahçesi, zen bahçesi, çim aktivite alanları, açık ve kapalı otopark imkanı, 3 pota basketbol alanı, açık ve kapalı havuz, süs havuzu, fitness, stüdyo ve kafe alanları yer alıyor. Çocuklar için özel oyun alanlarının ve çocuk yüzme havuzunun bulunduğu projeden ev sahibi olacaklar çocuklarına doğa ile iç içe olma imkanı ve yıllarca değerini kaybetmeyecek bir miras bırakma fırsatı yakalıyor.

 

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

PROJE TARİHİ: Aralık 2019

LOKASYON: Sancaktepe İstanbul

METREKARE: 60 - 486 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

(216) 556 08 00 (Pbx)

(216) 422 65 14

suryapi@suryapi.com.tr

Sur Yapı hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize üye olun.