Suryapı
Semt Bahçekent

Semt Bahçekent

Bahçekent, kamu ve gayrimenkul yatırımlarının yoğunlaştığı, ulaşım imkanlarının zenginleştiği İstanbul’un yeni uydu kentinin bir parçası… Bahçekent bölgesindeki en önemli aktör Emlak Konut… Emlak Konut’un öncülüğü ile bölge planlı bir şekilde gelişiyor. Hızla değer kazanan bir uydu kent bölgesi olan Bahçekent, planlı gelişimi ile İstanbul’un önemli lokasyonlardan biri haline geliyor.

Emlak Konut güvencesi ve Sur Yapı kalitesiyle inşa edilen proje, yaklaşık 125.000 m² inşaat alanına sahip… 669 daire ve 26 ticari alanın yer aldığı projede 67 m² ile 222m² arasında 1+1’den 4+1’e kadar değişen 26 farklı tip daire bulunuyor.

Semt Bahçekent Sosyal Bir Yaşamın Kapılarını Aralıyor!

Hem yatırımcıya hem oturumcuya hitap eden Semt Bahçekent, yeşilin her tonunu barındıran huzurlu bir ortam sunuyor.

Yansıma havuzları, su merdivenleri, köprüler, göletlerin yanı sıra projede pergola oturma alanları, çocuk oyun alanları, çim aktivite alanları ve koşu ringi de bulunuyor. Projenin sosyal imkanları arasında fitness salonu, saunalar ve yüzme havuzu da yer alıyor.

Güçlü Lokasyonuyla Bahçekent’te Yepyeni Bir SEMT Doğuyor!

Semt Bahçekent, İstanbul’un gelişen yüzü ve yatırımın yeni gözdesi Bahçekent’te yer alıyor. Yeni projelerle hızla gelişen Bahçekent; Bahçeşehir’e komşu konumu, TEM Otoyolu, mevcut Atatürk Havalimanı yerine yapılacak Millet Parkı, İstanbul Havalimanı ve 3. Çevreyolu bağlantı yollarına yakınlığı, Hoşdere Millet Bahçesi’ne komşu konumu sayesinde şehri ve doğayı yaşamınızın merkezine taşıyor. Bu büyük projede yaşarken şehrin her noktasına kolayca ulaşabilir, şehrin içinde gürültüsüz ve huzurlu bir yaşama kavuşabilirsiniz. Çünkü Semt Bahçekent, İstanbul Havalimanı ile dünyaya, bağlantı yolları ile İstanbul’a, 141.939,50 m²lik şehir parkına komşu konumuyla da ferah bir yaşama kapı açıyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Bahçekent İstanbul

METREKARE: 66 - 233 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

Bilgilerinizi Sosyal Medya Hesapları ile Doldurabilirsiniz

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe