Suryapı

Sur Yapı Semt Bahçekent

Bahçekent, kamu ve gayrimenkul yatırımlarının yoğunlaştığı, ulaşım imkanlarının zenginleştiği İstanbul’un yeni uydu kentinin bir parçası… Bahçekent bölgesindeki en önemli aktör Emlak Konut… Emlak Konut’un öncülüğü ile bölge planlı bir şekilde gelişiyor. Hızla değer kazanan bir uydu kent bölgesi olan Bahçekent, planlı gelişimi ile İstanbul’un önemli lokasyonlardan biri haline geliyor.

Emlak Konut güvencesi ve Sur Yapı kalitesiyle inşa edilen proje, yaklaşık 125.000 m² inşaat alanına sahip… 669 daire ve 26 ticari alanın yer aldığı projede 67 m² ile 222m² arasında 1+1’den 4+1’e kadar değişen 26 farklı tip daire bulunuyor.

Semt Bahçekent Sosyal Bir Yaşamın Kapılarını Aralıyor!

Hem yatırımcıya hem oturumcuya hitap eden Semt Bahçekent, yeşilin her tonunu barındıran huzurlu bir ortam sunuyor.

Yansıma havuzları, su merdivenleri, köprüler, göletlerin yanı sıra projede pergola oturma alanları, çocuk oyun alanları, çim aktivite alanları ve koşu ringi de bulunuyor. Projenin sosyal imkanları arasında fitness salonu, saunalar ve yüzme havuzu da yer alıyor.

Güçlü Lokasyonuyla Bahçekent’te Yepyeni Bir SEMT Doğuyor!

Semt Bahçekent, 3.havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yollarının çok yakınında yer alıyor. 145 dönümlük Hayat Parkı’na komşu konumda olan proje, ulaşım ağlarına da yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje, 2019 yılında tamamlanması beklenen metroya,TEM otoyoluna, Kuzey Marmara yakın konumda bulunuyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Bahçekent İstanbul

METREKARE: 66 - 173 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1 ve 3+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

(216) 556 08 00 (Pbx)

(216) 422 65 14

suryapi@suryapi.com.tr

Sur Yapı hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize üye olun.