Suryapı
Sur Yapı Tempo City

Sur Yapı Tempo City

Şehrin Yeni Bir Tempo'su Var

Sur Yapı’nın enerjisini hissedeceğiniz Tempo City’de İstanbul’un büyüleyici şehir yaşamı da evinize konuk olacak. Tempo City, İstanbul’un merkezinde, AVM'ler, restoranlar ve iş merkezleriyle çevrili Maslak’ın yanı başındaki konumuyla yaşamın tüm enerjisini önünüze serecek. Tempo City, size aradığınız hayatı sunarken siz de burada yaşamanın tadını çıkaracaksınız ve kendinizi şehrin en özel yerine ait hissedeceksiniz. Sizin için zaman artık yollarda değil Tempo City’de akacak. Tempo City, size sunduğu tüm bu ayrıcalıklarla daha önce yaşamadığınız bir hayatın kapısını açacak.

Yaşamın Tüm Enerjisi Şimdi Başlıyor!

Tempolu bir hayata başlarken, gözünüzde büyüttüğünüz tüm yolları geride bırakacaksınız. Çünkü Tempo City çok özel konumuyla, İstanbul’un tüm güzelliklerine ulaşmanızı sağlıyor. Avrupa Yakası’nın en merkezi yeri Kağıthane’de yükselen Tempo City ile sizin de yaşam enerjiniz yükselecek. Tempo City, Levent ve Mecidiyeköy’e sadece 5 dakika araç mesafesinde. Kağıthane Cendere Caddesi’ndeki çok özel konumuyla Maslak’ta bir konsere gitmek, Taksim’de bir kahve yudumlamak ve yeni tünellerle Beşiktaş’ta yemek yemek size sadece 10 dakika mesafede.
 

Hayatınıza Değer Katın!

Tempo City, İstanbul’un merkezinde, Avrupa Yakası’nın en değerli arazilerinden birinde dinamizmi yakalarken, siz de hayata karşı enerjinizi yakalamış olacaksınız. Tempo City, sosyal tesisleri, ana yollara olan yakınlığı ve otoparkı ile sizi özlediğiniz şehir yaşamı ile buluşturacak. Hayatınızın her alanına dokunan Tempo City, sadece yaşamınıza değil, Kağıthane’ye de değer katan bir proje olacak.

 

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Kağıthane İstanbul

METREKARE: 61 - 193 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1 ve 3+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje