Suryapı
Sur Yapı Topkapı Evleri

Sur Yapı Topkapı Evleri

İstanbul’un tarihi merkezlerinden biri olan Topkapı’da yükselen proje 3 ile 11 kat arasında değişen 8 bloktan oluşuyor. Proje, 49 ile 456 metrekare aralığında 56 farklı daire tipi ile oturumcusuna ve yatırımcısına alternatif sunuyor.  Az katlı mimarisi ve geniş alanlarıyla dikkat çeken projede bulunan 29 ticari alanın büyüklüğü ise 38 ile 760 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Geniş Avlusu, İç Bahçesi, Az Katlı Mimarisi ile Ön Planda!

Topkapı Evleri avantajlı lokasyonunun yanı sıra sunduğu sosyal olanaklarla da göz dolduruyor. Az katlı mimariye sahip, geniş yeşil alanların bulunduğu proje, iç avlu konsepti ile inşa ediliyor.  32 açık araç, 268 kapalı araç kapasitesinde otopark imkanının yer aldığı projede süs havuzları, yürüyüş yolları, ahşap oturma alanları, köprüler, çim aktivite alanları, çocuk oyun alanları, pergola altı dinlenme alanları bulunuyor.  İki adet yüzme havuzu, sauna alanları,fitness, çocuk oyun kulübü ve kafelerin yer aldığı projenin peyzajında topşimşir, bonsai, kurtbağrı, çiçekli oya ağacı kullanılıyor.

Bu Kapının Arkasında Hayat Var!

Topkapı Evleri projesinde iç bahçe, avlu, hayat gibi kavramlar ön planda. Projenin yapı taşı olan mimari öğelerimizi içerisinde barındıran iç bahçe ve avlu, kişilere amaçlamış olduğumuz çevreden ve kentten uzaklaşıp kafa dinleme arzusunu karşılıyor. Böylece İstanbul’u nasıl yaşayacağınız sizin tercihinize kalıyor. Kısacası Topkapı Evleri sizi bekliyor.

Şehrin ve Ticari Hayatın Kalbinde!

Sur Yapı Topkapı Evleri, tıpkı hayal ettiğiniz gibi şehirden kopmadan kafa dinleyebileceğiniz bir yerde bulunuyor. Eski Boyner Fabrikası alanına konumlanan bu proje, Topkapı bölgesinde E5’e en yakın alanlardan biri. Sur Yapı Topkapı Evleri’nin, Davutpaşa Caddesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi gibi önemli kentsel alanların hemen yanı başında olması, hiçbir zaman şehirden kopmayacağınızın garantisini sizlere sunuyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Topkapı İstanbul

METREKARE: 49 - 455 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje