Suryapı
Sur Yapı Yeşilmavi Maltepe

Sur Yapı Yeşilmavi Maltepe

İstanbul’un on büyük ilçesinden biri olan Maltepe’nin sahip olduğu Marmara Denizi ve adalar manzarası markalı projelerin de bölgeye olan ilgisini her geçen gün artırıyor. Sur YapıYeşilmavi sakinleri de bir yandan projenin karşısında bulunan deniz manzarasının keyfini çıkarırken, diğer yandan İstanbul’un merkezinde doyasıya orman havası alacaklar.

 

Projenin önünde yer alan panoramik deniz manzarası, arkasında yer alan orman manzarası ve muhteşem günbatımı ile Sur Yapı Yeşilmavi, yüksek standartlarla dolu bir yaşam sunuyor. 19 katlı 4 bloğun yer aldığı projede 63 metrekare ile 527 metrekare arasında değişen 15 farklı daire tipi bulunuyor. Dubleks ve geniş teraslı dairelerin ön plana çıktığı Yeşilmavi’de 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri konforlu yaşam alanları sunuyor. Her zevke uygun daireler arasında özellikle üst katlarda yer alan geniş teraslı, deniz ve orman manzaralı daireler dikkat çekiyor. Yeşilmavi’de dört blokta bulunan dairelerin neredeyse tamamı önü kapanmayacak deniz manzarasını sizlere sunuyor.

Deniz ve Orman Manzarası Yeşilmavi’de!

Sur Yapı’nın yeni projesi Yeşilmavi, Kayışdağı Ormanı’nın eteğinde bulunuyor. Yer aldığı konum nedeniyle değerli bir lokasyonda yükselen proje, sahil yoluna, Bostancı- Adalar iskelesine 5 dakika ve Bağdat Caddesi’ne 15 dakika mesafede yer alıyor. Yeşilmavi, merkezi konumda bulunması ile birlikte kolay ulaşım avantajını sizlere sağlıyor.

Yarı Açık Olimpik Yüzme Havuzu Maltepe Yeşilmavi’de!

Site içi sosyal yaşamı destekleyen açık ve kapalı sosyal alanlarda, yarı olimpik açık yüzme havuzu ve açık çocuk havuzu, 2 adet kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, çocuk oyun alanları, trekking yolu, dinlenme locaları, fitness alanı ve hobi odası yer alıyor. Ayrıca projede yatılı misafirlerin ağırlanabileceği konuk evleri ile destek birimler de yer alıyor.

 

Projenin üst katlarında ritmik şekilde yükselen teraslar etkileyici manzarasıyla hayata keyif katıyor. Site içi sosyal hayat dabu teraslara yayılmış ve bunlar arasındaki geçişler bitki ve su düşüşleriyle sağlanıyor. Blokların genel yerleşiminin denize doğru yapılması ve dairelerin büyük kısmında bütün odaların deniz manzarasına hakim olması Yeşilmavi’yi daha da cazip hale getiriyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Maltepe İstanbul

METREKARE: 63 - 304 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje