Suryapı
Axis İstanbul AVM

Axis İstanbul AVM

Sur Yapı Axis İstanbul sadece bir ofis/alışveriş merkezi değil, yaşam kalitenizi yükselten görsel, sosyal ve kültürel donanımları bir arada sunan eşsiz bir yaşam alanı... Axis İstanbul ofis ve  alışveriş merkezi, Haliç ve şehir manzarasıyla tarihi yarımadaya komşu konumda yer alıyor.
 
Sizi geniş bir meydanla karşılayan Sur Yapı Axis İstanbul, davetkâr formları ve hareketli bölge planlamasıyla zamanın nasıl geçtiğini unutturuyor. Yaşamınızı kolaylaştıracak tüm unsurları içinde barındıran Sur Yapı Axis İstanbul, her türlü günlük ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mağazalar, günün stresini üzerinizden atabileceğiniz spor merkezi, çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için oyun alanları, sosyal ihtiyaçlara cevap veren üst düzey sinema salonları ve zengin marka yelpazesiyle tüm gereksinimlerinizi karşılayan bir yaşam kompleksi olmayı hedefleyen bir ofis ve alışveriş merkezi projesidir.
 
Güneşin keyfini çıkarabileceğiniz kafelerle keyifli alanları içinde bulunduran Sur Yapı Axis İstanbul, aynı zamanda dünya mutfaklarından çeşitli lezzetleri tadabileceğiniz geniş bir restoran karmasına da ev sahipliği yapıyor.
PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Eyüp İstanbul

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje