Suryapı
Sur Yapı Adapark

Sur Yapı Adapark

İstanbul’un son yıllarda hızla gelişen ilçesi Sancaktepe’de yer alan Adapark, İstanbullular’a yeşillikler içinde huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Balıklı gölü ve meyve bahçeleriyle şehir hayatı içinde doğaya yaklaşmayı sağlayan Adapark, nar, elma, kiraz, kayısı gibi ağaçlarla süslü meyve bahçeleriyle unutulan değerleri yeni nesillerle tanıştırıyor. 119 bin metrekare inşaat alanında 16 blok ve 826 adet konuttan oluşan proje, incelikle düşünülmüş birçok detay ile güzelliklerle dolu bir hayat vadediyor.

Adapark ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor…

Adapark’ ta yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75’i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan proje, oyun alanları, aerobik ve pilates salonu, fitness, bay ve bayan sauna, yüzme havuzları, medya salonu gibi birçok sosyal alanıyla da ev sahiplerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunuyor.

Klasik çocuk parklarından farklılaşan oyun alanları, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, yeşil adalarda bulunan yürüme yollarıyla da ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor.

Proje Detayları

METREKARE: 55 - 284

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5+1, 5,5+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje