Suryapı
Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule

Çiçek Kokuları Arasında, Şehrin Bağlantı Noktasında!

Mis gibi kokan rengârenk çiçeklerden ve ağaçlardan oluşan doğal hayatı uzaklarda aramanıza gerek yok... Sur Yapı Bahçeyaka’da, şehir de doğa da yanı basınızda! Yapımı devam eden metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan SurYapı Bahçeyaka, Avrupa Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi İstanbul’un önemli ulaşım ağlarının kesiştiği bir noktada, Avrupa Yakası’nın gelişen bölgesi Ispartakule’de yükseliyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de ulaşımı kolay olan proje, planlanan dev proje Kanal İstanbul, AtatürkOlimpiyat Stadı ve İstanbul Havalimanı’na çok yakın bir konumda yer alıyor.

Yatırımınız Bu Bahçede Yeşerecek!

Sur Yapı Bahçeyaka ile huzur kokan bahçelerde yaşamın tadını çıkarırken, geleceğinize de değer katın. Yapılması planlanan dev Kanal İstanbul projesinin yanında olan Sur Yapı Bahçeyaka, İstanbul Havalimanı’nın açılmasıyla İstanbul’un en değerli ve ferah projelerinden biri haline geldi. Esenler Otogarı’nın kapanmasının ardından hizmet vermeye başlayacak olan yeni cep otogarı da Bahçeyaka’nın çok yakınına inşa edilecek. Aynı zamanda, yapımı tamamlanan, Avrupa’nın en büyük sağlık merkezlerinden biri olan Çam ve Sakura Şehir Hastahanesine komşu konumda.

Bahçeyaka, Yeşili Ispartakule’ye Getirecek!

Kendinizi, içinde yeşilin her tonunu barındıran, rengârenk çiçekler ve kus sesleriyle dolu bir bahçede hayal edin. Evinizin hemen önünde kocaman bir bahçe... Masalları aratmayan konseptiyle Sur Yapı Bahçeyaka, tam da hayalini kurduğunuz bir yasam sunuyor. Çocukların güvenle ve doğayla iç içe büyümesi için planlanan projede açık hava oyun alanları bulunuyor. Projenin doğal yapısının sağladığı temiz oksijen ve yeşilden maksimum düzeyde faydalanabilmeniz için kitap okuma, egzersiz ve çok amaçlı spor alanları yeralıyor. Doğadan alınan ilhamla oluşturulan ve size yasamanın ne kadar güzel olduğunu, çiçek kokuları ile her gün yeniden hatırlatacak bir yasam alanı Sur YapıBahçeyaka’da. Sur Yapı Bahçeyaka, size şehirden uzaklaşmadan doğayla iç içe olabileceğinizbir yasam vaat ediyor.

Tüm İhtiyaçlarınız Tek Bir Yerde!

Sur Yapı Bahçeyaka’nın çarsısıyla, günlük ihtiyaçlarınıza ulaşmak çok kolay. Evinizden sadece birkaç metre uzaklıktaki Bahçeyaka Çarşı’da, aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Sadece yemyeşil bahçeleriyle değil, yaşamınızı kolaylaştıran birçok imkânıyla Bahçeyaka sizi bekliyor.
PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Ispartakule İstanbul

METREKARE: 52 - 443 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

Bilgilerinizi Sosyal Medya Hesapları ile Doldurabilirsiniz

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe