Suryapı
Sur Yapı Corridor

Sur Yapı Corridor

Sur Yapı Corridor’da, içinden hayal ettiğiniz her şeyin geçtiği yepyeni bir hayat başladı. Sur Yapı Corridor konut projesi, tam ortasında hayatın aktığı geniş bir bulvar ve onun etrafında yer alan, her ihtiyaca uygun, seçkin özelliklere sahip mağazalardan oluşuyor.

Farklı mimarisi ile Sur Yapı Corridor hayatınıza yeni bir buluşma mekânı olarak giriyor... Kendinizi Avrupa’da bir bulvarda alışveriş yaparken düşleyin... Şirin bir cafe’de kahvenizi içtikten sonra gönlünüzce yürüyüş yaptığınızı düşleyin... Evinizin tüm bu dinamizm içinde huzurla sizi beklediğini düşleyin... Ve şimdi bu düşlerin Sur Yapı Corridor konut projesi sayesinde gerçeğe döndüğünü düşünün.

Binalarının gölgeleri minimum oranda birbirlerinin üzerine düşecek şekilde, kuzeybatı ve güneydoğu yönünde inşa edilen Sur Yapı Corridor konut projesi, mimari olarak bulunduğu arazi parçası içinde harika bir kentsel dönüşüm örneği oluşturuyor.

Yaşayan Bir Bulvar, Ayaklarınızın Altında!

Sur Yapı Corridor’u farklı kılan, içinden yaşayan bir bulvarın geçmesi... İstanbul’un ışıldayan yeni konut projesi olan Sur Yapı Corridor, sıradan bir cadde değil. Kendinizi Avrupa’nın en dinamik caddelerinden birinde hissedeceğiniz, alışveriş ve çeşitli sosyalleşme mekânlarının bir arada olduğu yeni bir buluşma yeri... İster sadece yürüyüş için geçin, ister arkadaşlarlarınız ile bir kahve için, ister alışveriş yapın. İki ana caddeyi birbirine bağlayan Sur Yapı Corridor’da hayat her zaman devam ediyor.

Sur Yapı Corridor’da Hayat Var!

Mağazaları, cafeleri ve teras partileri sayesinde Sur Yapı Corridor’da hayat gece de devam ediyor. Dileyenler yürüyüş yaparken, dileyenler evlerinin balkonunda akşamın tadını çıkarıyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Güneşli İstanbul

METREKARE: 42 - 337

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje