Suryapı
Sur Yapı Corridor Alışveriş Caddesi

Sur Yapı Corridor Alışveriş Caddesi

Sur Yapı Corridor’da, içinden geçmesini hayal ettiğiniz her şeyin geçtiği yepyeni bir hayat başladı. Sur Yapı Corridor konut projesi, tam ortasında hayatın aktığı geniş bir bulvar ve onun etrafında yer alan, her ihtiyaca uygun, seçkin özelliklere sahip mağazalardan oluşuyor.

Farklı mimarisi ile Sur Yapı Corridor hayatınıza yeni bir buluşma mekânı olarak girdi... Kendinizi Avrupa’da bir bulvarda alışveriş yaparken düşleyin... Şirin bir cafe’de kahvenizi içtikten sonra gönlünüzce yürüyüş yaptığınızı düşleyin... Evinizin tüm bu dinamizm içinde huzurla sizi beklediğini düşleyin... Ve şimdi bu düşleri Sur Yapı Corridor projesi sayesinde gerçeğe çevirin.

Binalarının gölgeleri minimum oranda birbirlerinin üzerine düşecek şekilde, kuzeybatı ve güneydoğu yönünde inşa edilen Sur Yapı Corridor projesi, mimari olarak bulunduğu arazi parçası içinde harika bir kentsel dönüşüm örneği oluşturuyor.

Yaşayan bir bulvar, ayaklarınızın altında

Yaşayan bir bulvar, capcanlı bir sosyal yaşam ayaklarınızın altında...

Sur Yapı Corridor ve Çarşı'yı farklı kılan, içinden yaşayan bir bulvarın geçmesi... İstanbul’un ışıldayan yeni konut projesi olan Sur Yapı Corridor, sıradan bir cadde değil. Kendinizi Avrupa’nın en dinamik caddelerinden birinde hissedeceğiniz, alışveriş ve çeşitli sosyalleşme mekânlarının bir arada olduğu yeni bir buluşma yeri... İster sadece yürüyüş için geçin, ister arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile birlikte bir kahve için, ister alışveriş yapın. İki ana caddeyi birbirine bağlayan Sur Yapı Corridor’da hayat her zaman devam ediyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Güneşli İstanbul

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje