Suryapı
Sur Yapı Dorapark

Sur Yapı Dorapark

 

Dora Park’ta yaşam tüm hızıyla devam ediyor

Modern mimarisi ve kalitesiyle yaptığı konut projelerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak konut sektörüne farklılık getiren Sur Yapı’nın Mart 2006’da temellerini attığı ve kısa sürede tamamladığı Dora Park’ta ev sahipleri keyifli bir yaşam sürüyor.

Biri rezidans olmak üzere toplam 6 blok ve 399 konuttan oluşan Sur Yapı’nın 2006’da başladığı İstanbul’un gözde konut projelerinden Dora Park, depreme dayanıklı yapısı, modern mimarisi, ekstra aidat ödemeden tüm ihtiyaçlara cevap veren sosyal imkanları ve çevresindeki hektarlarca alana dağılmış ormanıyla huzur dolu bir yaşam sunuyor.

 

Dora park yepyeni dostlukların adresi oldu

Boğaz Köprüsüne araç ile 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise araç ile 8 dakika mesafede yer alarak şehrin hem içinde hem dışında bir yaşam sunan Sur Yapı Dora Park’ta sakinler huzurlu ve rahat bir yaşam sürerken sımsıcak dostluklar kuruyor. İstanbullular konforun ve huzurun keyfini yeni dostları ile Dora Park'ta tadıyorlar.

Uygarlığın mimarı Sur Yapı’nın yüzde 7’si yaşam alanı, yüzde 93’ü ise yeşil alan olacak şekilde hazırladığı, yaşamın devam ettiği Dora Park’ta ev sahipleri huzurlu bir yaşamın tadını sevdikleriyle çıkarıyorlar.

Proje Detayları

LOKASYON: Ümraniye İstanbul

METREKARE: 66 - 330

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje