Suryapı
Sur Yapı Exen İstanbul

Sur Yapı Exen İstanbul

 

Bol Oksijen, Ferah Alanlar

Yaşamın devam ettiği Sur Yapı Exen İstanbul’da çevre kirliliğinden tamamen arındırılmış bir hayat var. Exen İstanbul projesinden içeri adım atar atmaz, suyun dinginliğiyle karşılaşıyor, 25 dönümlük  rekreasyon alanında, yemyeşil bir korunun içinden yürüyerek sosyal alanlara ulaşıyorsunuz. 6000 metrekarelik göleti, havuzları, fıskiyeleriyle Sur Yapı Exen İstanbul sadece bir ev değil, şehrin tam ortasında doğayla iç içe bir yaşam merkezi. Bloklar arasındaki, neredeyse iki futbol sahası büyüklüğündeki alan,  doğal yaşamın tüm güzelliklerini sunmak için tasarlandı. Exen İstanbul'un yeraltında çözümlenmiş kapalı otoparkları ve sosyal tesislerin dışında kalan açık otoparkları sayesinde, yaşam alanlarında tek bir araç bile göremezsin.

 

Her Adımda Yeni Bir Sürpriz

Karşınıza önce konser ve gösterilerin yapıldığı bir amfi tiyatroyla her zaman kültürel etkinliklerin içinde olursunuz. Çamlıca konutlarında, Güneş panelleriyle ısınan yüzme havuzu sayesinde her mevsim aynı kalite ve keyifle yüzebilirsiniz. Exen İstanbul’un gözde Çamlıca ev projeleri sayesinde göl ve koru manzaralı güneşlenme terasındayken elinizde kitabınız kulaklığınızda en sevdiğin şarkı ile güneşin tadını çıkarırsın.  Fitness yaparak, günün yorgunluğunu, Sur Yapı Exen İstanbul Çamlıca konutlarının dışında bırakırsın, saunayla tazelenirsin.

 

Huzurlu ve Doğayı Seven Çocuklar Yetiştirirsiniz

Sur Yapı Exen Çamlıca yeni konut projeleri, her yaş grubundan çocuğa hitap eden oyun alanları, onların dünyalarını ve hayal güçlerini hareketlendirirken, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini olumlu etkileyecek şekilde düşünülerek inşa edildi. Çamlıca’nın ortasındaki bu yeni konut projesinde, yeşillikler içinde ağaç evler, tepecikler, çocuk parkları, oyun fıskiyeleri ve tırmanılabilen oyun evleri çocukların doğayla iç içe eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor. İçinde bir adacık bulunduran macera parkuru, macerasever çocukları bekliyor.

 

Kendinize Zaman Ayırırsınız

Sporun bedeninde ve zihninde bıraktığı olumlu etkilerle, hayattan her zamankinden daha fazla tat alıyorsunuz. İstanbul Anadolu Yakası’ndaki Sur Yapı Exen emlak projelerinde yer alan açık hava fitness aletleri, tenis kortu, voleybol, basketbol, streetball ve mini futbol sahaları, 700 metrekarelik fun golf sahası, açık yüzme havuzu zinde ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz için inşa edildi.

Matematik bahçesinde, dev satranç taşlarıyla satranç oynayıp, kum, çakıl, ahşap ve çimenden oluşan zen bahçesinin yanı sıra, Çamlıca’da yer alan bu konut projesinin parçası olmanın avantajıyla daha pek çok tema ve hobi bahçesinde ruhunu dinlendirip kendinize ve hobilerinize zaman ayırabiliyorsunuz.

 

Sur Yapı Exen İstanbul’da Her Şey Sizin İçin

Hem dikey hem yatay yaşam alanları, cam ve metalin göz alıcı birleşimi, teras bahçeleri, kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat güvenlikli, ısı yalıtımlı, çevre dostu evler...

Sur Yapı Exen İstanbul konut projeleri; açık alanlarda kesintisiz internet bağlantısı alt yapısı, jeneratör, kapalı/açık otopark alanları, oto yıkama alanı, tüm dairelerde görüntülü interkom sistemi, merkezi uydu ve dijital platform alt yapı sistemiyle tüm ihtiyaçlar düşünülerek tasarlandı.

Sur Yapı Exen Çamlıca konutlarında, bir rezidansta yaşamanın tüm ayrıcalıklarına sahipsiniz. Lobide karşılanan misafirlerini dilerseniz, onları panoramik İstanbul manzaralı Lounge’ta bir kahve eşliğinde ağırlayabilirsiniz. Sur Yapı Exen İstanbul'da house keeping, vale, concierge ve resepsiyon hizmetleri yararlanabilirsiniz. Rezidansın altında kuaför, kuru temizleme, lostra ve market ile günlük ihtiyaçların karşılandığı bir çarşı ve hatta çocuklarının güvende olacağı bir kreş ile Sur Yapı Exen Çamlıca konut projelerinde aradığınız her şey var.

 

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Ümraniye İstanbul

METREKARE: 36 - 355

DAİRE TİPLERİ: 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

Bilgilerinizi Sosyal Medya Hesapları ile Doldurabilirsiniz

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe