Suryapı
Sur Yapı İdilia

Sur Yapı İdilia

Sultanbeyli’ye özgü “İstanbul Çiğdemi” (Crocus olivieri subsp.istanbulensis) bahçeleriyle süslenmiş muhteşem peyzaj düzenlemesi ile size dört mevsim baharı tattıran bir yaşam merkezi.

Genel konsepti göz alıcı bir peyzaj düzenlemesi üzerine kurulan İdilia konut projesi; az katlı yatay blokları, kesiştiren sokak yapısı, sürekli devam eden yeşil dokusu ve su öğeleri ile modern mimariyi birleştiriyor.

Sur Yapı İdilia konut projesi, su ve yeşil teması etrafında tasarlanmış geniş yaşam alanlarıyla eşsiz bir yaşam deneyimi sunuyor.

Her Evde Mutluluk Var!

7 blok konut ve 1 blok ticaret olmak üzere toplam 442 konutta 80 farklı daire tipi, 61 farklı m² seçeneğinden oluşan İdilia konut projesi 1+1 daireden 4+1 daireye kadar seçenekler sunuyor. Ayrıca 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1’den oluşan dubleks daire seçenekleri de var.

İster Sosyal, İster Kültürel, İDİLİA Her Özelliğiyle Güzel!

Site girişinde sizi üzerindeki geçiş köprüleriyle bir süs havuzu ve İstanbul Çiğdemi (Crocus) bahçelerinden oluşan bir meydan karşılıyor. İdilia’da 7’den 70’e herkes mutlu. Çocuklarınız, kendileri için dizayn edilen, tüm peyzaj ve dinlenme alanlarına yayılan oyun alanlarında eğlenirken dairelerinizden çocuklarınızı konforlu bir şekilde izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Sur Yapı İdilia'da, spor keyfi yapmak isteyen kişilere her imkanı sunuluyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Sultanbeyli İstanbul

METREKARE: 48 -357

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 7+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje