Suryapı
Sur Yapı İlkbahar

Sur Yapı İlkbahar

Bir avlunun içinde yemyeşil bir dünya sunan Anadolu Yakası konut projelerinden biri olan Sur Yapı İlkbahar konut projesi, doğayı hayatın merkezine alarak Sultanbeyli’nin parlayan yıldızı konumunda.

Karşılıklı düzende, birbirlerinin ışığını kesmeyecek şekilde tasarlanan yatay bloklarla baharın güzelliği her açıdan Sur Yapı İlkbahar’da. Doğayla özdeş peyzaj düzenlemesi, iki farklı büyüklükte tasarlanan bahçesi, keyifli aktivite ve sosyal alanlarıyla Sur Yapı İlkbahar projesi, İstanbul’un merkezinde sakinlerini bekliyor.

Sur Yapı İlkbahar'dayken Yeşile Uzak Kalamazsın!

Sur Yapı İlkbahar’da yaydıkları taptaze kokularla hayatınızın her anını saran güller ve lavantalar, ruhunuzu dinlendirecek yemyeşil ağaçların dostluğu kaçınılmazdır.

Yeşilin her tonunu içinde barından Sur Yapı İlkbahar’da deneyimlenen her an bahar sıcaklığını yaşatırken, sosyal yaşam alanlarında içilen bir yudum çay bir ömür hatırlanmaya değer olacak.

En büyük vaadi doğallık olan Sur Yapı İlkbahar, Sultanbeyli’de kırmızıdan yeşile yayılan bitki örtüsüyle baharın her halini deneyimlemeyi amaçlamış İstanbul’un en doğa uyumlu konut projesi konumundadır.

100 dönümlük yeni üniversite alanına komşu!

Doğa ile iç içe bir yaşam vaat eden Sur Yapı İlkbahar, benzersiz lokasyonuyla da avantaj sağlıyor. Kuzey ormanlarına, TEM otoyoluna ve Paşaköy gişelerine yakınlığıyla öne çıkan proje, yapımı devam eden 3. köprü güzergâhında yer alıyor. TEM otoyolu ve metro ile Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy gibi Anadolu Yakası’ndaki merkezi noktalara kolaylıkla ulaşım imkanı sağlanıyor. Sur Yapı İlkbahar, faaliyete geçmek üzere olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne de 200 metre mesafede bulunuyor.Aynı zamanda projeye 300 metre uzaklıkta bulunan 100 dönümlük bir arazi ise yeni üniversite alanı olarak belirlendi.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Sultanbeyli İstanbul

METREKARE: 51 - 294 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje