Suryapı
Sur Yapı Lavender Sancaktepe

Sur Yapı Lavender Sancaktepe

ANA ARTERLERİN KESİŞME NOKTASINDA

Sancaktepe, Anadolu ve Avrupa yakaları arasındaki ana ulaşım arteri üzerinde bulunması sebebiyle son dönemde yatırımcılar için önemli bir çekim noktası. Lavender ise, 3 ana yolun birleştiği değerli bir konum olan Ataşehir aksında, TEM’e komşu bir arazide yer alıyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları ile Üsküdar-Çekmeköy metro hattı Sancaktepe’nin kalbinden geçiyor. Metro sayesinde Üsküdar’a 20 dakika, Yenikapı’ya 30 dakika, Taksim’e ise 45 dakikada ulaşılabiliyor.

Lavender, Çekmeköy-Sancaktepe metrosu ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısı ile Halkalı-Gebze arasında kesintisiz ulaşımı sağlayacak olan hızlı trenin Anadolu Yakası’ndaki durağına da komşu konumda bulunuyor.

Sancaktepe'nin ulaşım kolaylığının yanı sıra, Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük şehir hastanesinin Sancaktepe'de yapılması planlanıyor.

4.100 yatak kapasiteli hastanede günlük hareketin 100 bin kişi civarında olması bekleniyor. Ayrıca yapılması planlanan bir başka büyük yapı olan yeni devlet üniversitesi de bölgeye komşu konumda bulunuyor. Önemli eğitim kurumları ve çeşitli alışveriş merkezleriyle Sancaktepe, ticaretin ve sosyal hayatın çekim noktası haline geliyor.

ÇOK YEŞİL, ÇOK MAVİ: TAM İSTEDİĞİNİZ GİBİ

İstanbul’da doğanın bu kadar büyüleyici olabileceğini tahmin eder miydiniz? Lavender’de sadece lavanta değil yüzlerce bitki, ağaç ve çiçek hayatınızın başrolüne yerleşiyor. Mevsimler renklerine yeniden kavuşuyor, doğanın baş döndüren kokuları her gün yeniden misafiriniz oluyor... Çünkü Lavender’in kalbi yeşil alanlara ayrılıyor.

Büyük bir gölet alanı ve geniş yüzme havuzuyla suyun huzur veren etkisi yeşile eşlik ediyor. Yeşilin ve mavinin iç içe geçtiği tüm bu geniş alanlar sevdiklerinizle rüya gibi zamanlar geçirmek için ideal.

9 konut bloğu, ortadaki ana bahçe alanının çevresinde yer alırken, 5 blok projenin giriş cephesini oluşturacak şekilde konumlanıyor. Az katlı ve farklı yüksekliklerdeki binalar gözü yormayan ve görüş mesafesini kapatmayan bir yaşam alanı sunuyor: Göz alabildiğince doğa, mis gibi lavanta kokuları ve sonsuz bir gökyüzü...

Lavender’in iç bahçesinde konumlanan Lavender Cafe ve sosyal tesisleri, açık ve kapalı yüzme havuzları da gösterişli mimarisinin sosyal unsurlarını tamamlıyor.

TÜM İHTİYAÇLARINIZ KAPINIZIN ÖNÜNDE

Şık binalar, gösterişli mağazalar, ışıltılı vitrinler, temizlik ve düzen... Bir Avrupa şehrinde alışveriş yapmayı hangimiz sevmeyiz?

O zaman sizi de Lavender’e bekleriz! Lavender'in ertafını çevreleyen üç yola cepheli alışveriş caddesindeki cadde mağazaları bölgenin sosyalleşeceği bir cazibe merkezi olacak. Her ticari ünite esnek ve kullanışlı tasarımlarıyla çok farklı ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte.

Göz alıcı mimarisiyle hareketli cadde hayatını birleştiren bu açık hava çarşısı, seçkin kafe ve restoranlarıyla sadece Lavender'in değil bölgenin ticaret ve sosyal hayatının da merkezi olmaya aday. Hayatın tüm güzellikleri Lavender'de kapınızın önünde başlıyor. Konforu ve seçkin mimarisiyle ayrıcalıklı bir yaşam oluşturuyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Sancaktepe İstanbul

METREKARE: 45 - 195 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje