Suryapı
Sur Yapı Mahalle İstanbul

Sur Yapı Mahalle İstanbul

 

Yaşamın devam ettiği Sur Yapı Mahalle İstanbul konut projesinde özlenen mahalle konseptinin geri geldiğini göreceksiniz. Sur Yapı Mahalle İstanbul Evleri, modern zamanların tüm konforunu ve faydalarını, geçmişin özlediğimiz değerleriyle harmanlayarak size yepyeni ve farklı bir yaşam sunuyor.

Yüzme havuzu, mini basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness salonu, saunası, cafe ve barı gibi her türlü imkanlarıyla Sur Yapı Mahalle İstanbul, modern zamanların tek mahallesi olmayı hedefleyen konut projesi...

 

Mahalle İstanbul Evleri Tam Çocuklarınıza Göre

Hangimiz uçurtma uçurarak, lastik atlayarak, seksek çizip yakan top oynayarak büyümedik? Sur Yapı, çocukların günümüzün sanal oyunlarıyla değil, gerçek arkadaşlarla, gerçek dostluklar kurarak büyümesi için Mahalle İstanbul konut projesini hayata geçirdi.

Çocukluğumuza dair özlediğimiz ne varsa, bizim çocuklarımız için Mahalle İstanbul Evleri’nde yeniden hayat buldu.

 

Bu Mahalle Sportmen Mahalle

Mahalle İstanbul, sporu erişilmesi zor bir lüks olmaktan çıkararak yaşam tarzı haline getirdi. Yürüyüş veya koşu yapabileceğiniz alanları, fitness salonu, saunası ve yüzme havuzuyla Mahalle İstanbul, sağlıklı yaşamı  alışkanlığa dönüştürüyor.

 

Mahalle İstanbul’da Herkes Dostlarla Birlikte El Ele

Mahalle İstanbul size hem yeşillikler içinde ferah bir yaşam sağlıyor, hem de dostlarla el ele kocaman bir aile olma fırsatını sunuyor. Mahalle ruhunu, dayanışmasıyla, dost meclisleriyle, yani tüm güzellikleriyle yeniden yaşatıyor.

Sur Yapı, eskiye dair özlediğimiz ne varsa, Mahalle İstanbul Evleri’nde gerçek dostlarınızla yeniden hayat bulmasını sağlıyor.

Proje Detayları

LOKASYON: Sancaktepe İstanbul

METREKARE: 60 - 230

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje