Suryapı

İstanbul’un rezidans, 5 yıldızlı otel, kolej, üniversiteler ve özel hastaneler gibi önemli yatırımlarının yer aldığı merkezi konumuyla parlayan Güneşli, yapılan prestijli konut projeleri ve diğer yatırımlarla her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Bu sayede en prestijli konutların yer aldığı  bölgelerden biri olan Güneşli'de yükselen Sur Yapı Mirage Rezidans konut projesi 2. Maslak diye adlandırılan Güneşli’de yatırımın yeni odağı durumunda.

Sur Yapı Mirage Rezidans, Güneşli'de yapılan prestijli konut projeleri arasındaki yerini alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleriyle 342 lüks rezidans daire ve 60 mağazasıyla ayrıcalıklı bir yapıya sahip Sur Yapı Mirage Rezidans prestiji konut projesi yatırımınızın değerini günden güne katlayarak gelecek planlarınız için Güneşli’deki en doğru tercih konumunda.

Seçkinliğinizin Göstergesi Mirage Rezidans!

Seçkin ve eşsiz peyzaj düzenlemesi, çocuk oyun alanları, yarı olimpik açık yüzme havuzu, spor olanakları ve sosyal tesisler sayesinde Sur Yapı Mirage Rezidans konut projelerinde seçkinliğin her detayını bulabilirsin. Sur Yapı Mirage Rezidans seçkin konut projesi ve gösterişli mimarisiyle bulunduğu bölgede tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Gökyüzünde yükselen 3 bloğundaki 342 lüks rezidans dairesi zevkli bir yaşam sunuyor. Her bloğun altında yer alan mağazalarıyla bulvar niteliğindeki çarşısı ile her ihtiyaca kolaylıkla cevap veriyor.

Doğal Olarak Çok Huzurlu!

Şehrin ortasında, doğayla iç içe bir yaşam sunan Sur Yapı Mirage Rezidans ile günün yorgunluğunu üzerinden atarsınız. Pencereden baktığınızda Sur Yapı Mirage Rezidans konut projelerinin doğa dostu ve farklı dokularla tasarlanmış özel peyzajı güzel bir rüyayı andırır. Koku bahçeleri, asmalı geçitler, yansıma havuzları huzur verirken her mevsim bambaşka çiçeklerin seyrine dalarsın. Sur Yapı Mirage Rezidans, sizinle daha da güzelleşecek ve huzuru temel alan bir yaşam sunacak.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

PROJE TARİHİ: Ekim 2017

LOKASYON: Güneşli İstanbul

METREKARE: 58 - 234

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

(216) 556 08 00 (Pbx)

(216) 422 65 14

suryapi@suryapi.com.tr

Sur Yapı hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize üye olun.