Suryapı
Sur Yapı Şehir Konakları

Sur Yapı Şehir Konakları

Sur Yapı Şehir Konakları: Hayatın İçinde, Alışılmışın Dışında!

Hayal edin! Şimdi yeni evinizde, yani Şehir Konakları’ndasınız. Pencerenizi açtığınızda
duyduğunuz ilk şey kuşların sesi, gördüğünüz ilk şey yeşilin bin bir tonu... Ama hâlâ şehrin dinamizmiyle dolu, seçkin bir hayatın parçasısınız. Hayali bile güzel değil mi? Burada, ihtiyacınız olan her şey düşünülmüş ve sizin için bir araya getirilmiş. Tek eksik, siz ve aileniz!
 

Konak Yaşamı Hiç Bu Kadar ŞEHİRLİ Olmamıştı!

Geçmişte prestijli ve konforlu bir yaşam göstergesi olan konakların modern bir yorumu Şehir Konakları... Dünyanın en güzel şehrinde, şık bir dokunuş, göz alıcı modern mimarisiyle Sur Yapı’nın imza projelerinden biri! Rafine bir zevki ve doğallığı, geçmişi ve geleceği bir araya getiren, içinde nice güzellikler saklayan Şehir Konakları, Ümraniye'nin en güzel yerinde, Metrogarden alışveriş merkezi ve metroya yürüme mesafesinde yer alıyor. Kalbinde yeşilin onlarca tonunu taşıyan Şehir Konakları, modern mimarisiyle şehir hayatına yeni bir anlam katıyor. Çekmeköy’ün yanı başında, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede olan Şehir Konakları, üstelik Kuzey Marmara-TEM Otoyolu bağlantısı ile trafiksiz 10 dakikada Altunizade’ye ulaşmanın keyfini yaşatıyor.
 

Güzel Bir Gelecek İçin Değer!

Sur Yapı, yıllar geçse de değerini kaybetmeyecek modern zaman konaklarını Ümraniye’nin en güzel yerinde hayata geçirdi. Ulaşım kolaylığı, detaylıca planlanmış sosyal ve ticari alanları, Şehir Konakları’nı her anlamda daha değerli ve eşsiz kılıyor. Şehir Konakları’nın dört bir yanında yer alan ofisler, alışveriş merkezleri, yürüme mesafesindeki Üsküdar-Çekmeköy metrosunun Necip Fazıl durağı, üç köprüye de olan yakınlığı, şimdi olduğu gibi gelecekte de cazibe noktası olacağını gösteriyor.
 

Sur Yapı'dan Modern Zaman Konakları...

Türk mimari kültüründe sıkça kullanılan cumbalı konaklar Sur Yapı tarafından yeniden yorumlandı, günümüzün ihtiyaçları ve lüksleriyle birleştirildi. Sitenin içine girdiğiniz anda dikkatinizi çekecek bu modern konaklar beğeninizi kazanacak. Bir de sizin için düşünülmüş sosyal alanlar, yeşilin ve mavinin bin bir tonu eklenince, evinizden çıkmak istemeyeceksiniz.
 

Şimdi Burada Olmak Vardı!

İçinde gizli bir cenneti saklayan Şehir Konakları, aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip. Yürüme yolları, sosyal tesisleri, spor alanları, çocuklara özel oyun alanlarıyla her yaştan insana göre bir yer var. Şehir Konakları’nda yer alan süs havuzları ve yeşil alanlar sayesinde dinlenebileceğiniz, vakit geçirebileceğiniz keyifli köşeler sizi bekliyor. Belki bir akşam sizin için hazırlanmış dinlenme alanlarında oturur yada açık hava şöminelerinin başında sohbet edersiniz. Yeşilliğini her dem koruyan manolya ağaçları, salkım söğütler, ilkbaharın habercisi erguvanlar, Şehir Konakları’nda sizi bekliyor.
PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Ümraniye İstanbul

METREKARE: METREKARE: 60 - 269 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje