Suryapı
Sur Yapı Tilia

Sur Yapı Tilia

Sur Yapı’nın Çekmeköy Taşdelen’de inşa ettiği Tilia projesi, İstanbul’un o eskimeyen  ruhundan olduğu kadar, doğanın kendisinden de ilham alan bir proje. Sur Yapı Tilia konutlarında yaşarken yeşili  ve  suyu unutmak mümkün değil. Sosyal ve spor aktivitelerini doğanın tam ortasında, özgürce gerçekleştirebiliyor. Ve tabii ki eşi benzeri olmayan o ıhlamur kokusu Tilia konutlarındayken tüm yorgunluğu bir anda unutturabiliyor.

Standartların Üstünde, Ihlamurlar Altında!

Oya ağacı, iri çiçekli manolya, erguvan... Doğanın en güzel renkleri Çekmeköy Taşdelen Tilia konutlarında buluştu. Gün içerisinde kendinizi bir botanik bahçe gezisinde hissedeceksiniz. Tilia konutlarının avlusunda “Taşdelen Sedir” adını verdiğimiz hem oksijen hem de hayat dolu bir sosyal yaşam alanı var; ıhlamur ve manolya ağaçları altında yer alan parklar, spor ve dinlenme alanları sayesinde, 7/24 doğayla iç içe yaşayacağınız bir hayat mümkün.

Eşsiz Su Konsepti!

Doğa, su olmadan düşünülemez. Çekmeköy Taşdelen’in gözdesi Sur Yapı Tilia projesinde su teması, avlu içindeki yeşil alanlara uyumlu bir şekilde kullanılmakta. “Durağan”, “akan” ve “taşan” formlarındaki su konseptleri, aynı zamanda mikro klima ortamı oluşturmaktadır.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Çekmeköy İstanbul

METREKARE: 50 - 225

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje