Suryapı
Axis İstanbul Ofis

Axis İstanbul Ofis

Sur Yapı Axis İstanbul sadece bir ofis/alışveriş merkezi değil, yaşam kalitenizi yükseltecek görsel, sosyal ve kültürel donanımları bir arada sunan eşsiz bir yaşam alanı... Axis İstanbul Ofis& Alışveriş Merkezi Projesi, Haliç ve şehir manzaralı A Plus lüks ofisleri ile size geleceğin ofislerini sunuyor. 

Sizi geniş bir meydanla karşılayan Sur Yapı Axis İstanbul, davetkâr formları ve hareketli bölge planlamasıyla zamanın nasıl geçtiğini unutturuyor. İstanbul’un gözde ofis ve alışveriş merkezi projeleri arasında yer alacak olan Axis İstanbul’da resepsiyon ve konsiyerj hizmetlerinin yanı sıra; toplantı odaları, teknoloji odaları, arşiv odaları ile modern çalışma hayatının tüm gereksinimlerini bir arada bulabilirsiniz. 

Yaşamınızı kolaylaştıracak tüm unsurları içinde barındıran Sur Yapı Axis İstanbul, her türlü günlük ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mağazalar, günün stresini üzerinizden atabileceğiniz spor merkezi, çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için oyun alanları, sosyal ihtiyaçlara cevap veren üst düzey sinema salonları ve zengin marka yelpazesiyle tüm gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.
PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Eyüp İstanbul

METREKARE: 74 - 210

PROJE TİPİ: OFİS

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje