Suryapı
Sur Yapı Marka Rezidans

Sur Yapı Marka Rezidans

Uludağ manzaralı dairelerden oluşan proje Sur Yapı Marka Rezidans & AVM 21, 18 ve 14 katlı rezidans ve home office bloğundan oluşuyor. Kulelerin alt kısmında bir alışveriş merkezinin bulunduğu proje, bölgenin en görkemli ve ayrıcalıklı yaşam alanı... Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 63 metrekare ile 293 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1ve 4+1 dairelerin yer aldığı üç kulenin yanı sıra alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa’nın en prestijli karma projesi olarak inşa edildi. Sosyal tesisleri, dağ manzarası ve içerisinde sevilen, seçkin markaların yer aldığı alışveriş merkezi ile Marka, “lüks”ün Bursa’daki yeni simgesi.

Marka Rezidans & AVM İle Ulusal ve Uluslararası Markalar Evinizde!

Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi, Bursa’da henüz mağazası bulunmayan dünyaca ünlü markaların tek buluşma noktası olma özelliği ile de Bursalılara ayrıcalıklar sunuyor. Ulusal ve uluslararası perakendeciler tarafından gördüğü yoğun talep sonrası ek yatırım ile büyütülen Alışveriş Merkezi, 75 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 250 mağazayla hizmet veriyor. Marka Rezidans ve AVM, Bursa’nın sosyo-kültürel gelişimine de katkı sağlayarak, Bursalıların gözde buluşması konumunda.

Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi, Bursa’nın gözde ilçesi Nilüfer Bölgesi’nin en değerli lokasyonunda 650 milyon dolar yatırım değeriyle inşa edildi. Ulaşım akslarının yanı başında bulunan proje, timsah arena ve şehir parkına komşu konumda yer alıyor.

 

 

 

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Nilüfer Bursa

METREKARE: 63 - 292

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje