Suryapı
Sur Yapı Villa Sera

Sur Yapı Villa Sera

Çekmeköy’ün en prestijli konut sitesi Sur Yapı Villa Sera, bol oksijenli, rahat, lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. Her biri özenle tasarlanmış, kaliteli malzemelerle donatılmış villalar, 10 bin 500 metrekare arsa üzerinde sadece 15 ailenin yaşaması için tasarlandı. Villa Sera, ormanın yanı başında, bahçeli, 2 teraslı ve 2 balkonlu müstakil evleriyle doğanın kalbinde şehrin merkezinde..

Sur Yapı Villa Sera, geniş yeşil alanları ve sosyal donatılarıyla hayatın tadını çıkarmak isteyenler için eşsiz bir yaşam alanı sunuyor. Açık yüzme havuzu ve çocuk havuzuyla site sakinlerinin suyla olan bağını güçlü tutan Villa Sera, yaz aylarında evde tatil konforu, kış aylarında ise şömine alanı ve orman manzarasıyla keyifli zaman geçirmenize olanak sağlıyor. Çocukların açık ve yeşil alanlarda oynayarak büyümesine olanak sağlayacak kendine ait 220 metrekare büyüklüğündeki bahçe alanıyla tüm imkanlara sahip olan Sur Yapı Villa Sera’nın çocuk parkı da tam onlara göre…

Villa Sera’da spor yapmayı sevenler için tenis kortu, basketbol sahası ve voleybol sahası, bahçede vakit geçirmeyi sevenler için ise her villanın kendine ait botanik bahçe alanı bulunuyor. Tüm imkanlara evinizde olmanın konforuyla erişebileceğiniz Sur Yapı Villa Sera, hemen teslim imkanıyla ev sahiplerini bekliyor.

Proje Detayları

LOKASYON: Çekmeköy İstanbul

METREKARE: 502 m² – 388 m²

PROJE TİPİ: Konut/Villa

Bize Ulaşın

İLETİŞİM FORMU

 

Adınız *

Soyadınız *

E-posta Adresiniz *

Telefon Numaranız *

Gayrimenkul için Ayrılan Bütçe

Proje