Suryapı

Sur Yapı Vitrin

İstanbul, büyük bir metropol. Dünyanın en önemli ekonomi ve ticaret vitrinlerinden biri. Şimdi İstanbul’un da bir Vitrin’i var!

Başta Maslak bölgesi olmak üzere, İstanbul’un en önemli iş ve ticaret merkezlerine yakınlığıyla göze çarpan merkezi konuma sahip Sur Yapı Vitrin, Maslak-Levent hattına 5 dakika mesafede, TEM otoyoluna komşu bir konumda yer alıyor. Kabataş - Beşiktaş - Mecidiyeköy - Mahmutbey Metro hattına sadece 1,5 km mesafede yer alan merkezi konumlu Suryapı Vitrin, Atatürk Havalimanı’na da metro ile kolayca ulaşım imkânına sahip. Türk Telekom Arena’ya 13 km, Hasdal Kavşağı’na 7 km uzaklıkta olan oldukça rahat ulaşım imkanına sahip Vitrin konut projesi, 250 yatak kapasiteli Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’ne oldukça yakın ve merkezi bir konumda.

TEM Otoyolu Gaziosmanpaşa Kavşağı’ndan girilerek kolayca ulaşılabilen merkezi konumdaki Sur Yapı Vitrin konut projesi, bölgenin oksijen kaynağı konumundaki 120 dönümlük dev şehir parkı manzarasına sahip olması sayesinde, İstanbul’un yoğun ve hareketli yaşantısında ferah bir nefes oluyor. 

İstanbul’un hareketli ve canlı yaşantısının içinde Sur Yapı Vitrin, bulunduğu merkezi konumda derin bir nefes etkisi yaratıyor. Bir tarafında şehir, bir tarafında 120 dönüm şehir parkı manzarasıyla çevresinde hakimiyetini hissettiren Sur Yapı Vitrin konut projesi, şıklığıyla kendine hayran bırakan mimari tasarıma sahip.

Az katlı mimarinin en şık örneklerinden biri olan Vitrin; şık tasarımıyla asaleti ve ayrıcalığı beraberinde getiriyor. Sur Yapı Vitrin konut projesinde, gerçek şıklığı evinde yaşamak isteyenleri birbiri ile uyumlu 4 blok ve 238 daire bekliyor.

PROJE WEB SİTESİ

Proje Detayları

LOKASYON: Sultangazi İstanbul

METREKARE: 52 - 407 m²

DAİRE TİPLERİ: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

PROJE TİPİ: KONUT

Bize Ulaşın

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

(216) 556 08 00 (Pbx)

(216) 422 65 14

suryapi@suryapi.com.tr

Sur Yapı hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize üye olun.